• 8,99 €

Beschreibung des Verlags

Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jiní reagují tím, že se usilovněji věnují svým povinnostem v práci, ve škole nebo doma, v naději, že to přinese štěstí jim samotným i jejich nejbližším. Co když ale stačí být prostě sám sebou? Stejně jako když v letadle dostaneme pokyn nasadit kyslíkovou masku napřed sobě a teprve pak pomáhat ostatním, musíme být nejprve v míru sami se sebou, než budeme moci být v míru se světem kolem sebe.


V tomto krásném pokračování svého mezinárodního bestselleru Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte se zen-buddhistický mnich Haemin Sunim s moudrostí sobě vlastní věnuje tématu péče o sebe a tvrdí, že pouze přijetím sebe sama – a všech nedostatků, díky kterým jsme sami sebou – můžeme dosáhnout soucitných a naplňujících vztahů s partnerem, rodinou a přáteli. 


Kniha Láska k nedokonalým věcem, kterou doprovází více než třicet pět barevných ilustrací, potěší vaše oči i srdce a pomůže vám mít rádi sebe, svůj život a každého, kdo do něj patří.


Když se staráte v první řadě o sebe, také svět uzná, že si zasloužíte, aby o vás bylo postaráno.


***


„Světu by určitě prospělo trochu více lásky, trochu více soucitu a trochu více moudrosti. V knize Láska k nedokonalým věcem nám Haemin Sunim ukáže, jak všechny tyto tři schopnosti pěstovat a jak najít krásu v těch nejméně dokonalých věcech – včetně sebe sama.“

Susan Cainová, autorka bestselleru Ticho


„Haemin Sunim píše ve své knize, že mít soucit sám se sebou neznamená být sobecký. Vysvětluje, že jen když se staráme samy o sebe, můžeme se pak postarat i o druhé.“

The New York Times


***Přední mezinárodní knižní bestseller na téma duchovní moudrosti o tom, jak se naučit mít rádi samy sebe, se všemi svými nedokonalostmi, od buddhistického autora knihy Věci, které uvidíte, jen když zpomalíteUslyšet slova „nejdřív buď hodný sám na sebe a až pak na ostatní “ bylo, jako by mě zasáhl blesk.

GENRE
Gesundheit, Körper und Geist
ERSCHIENEN
2020
5. September
SPRACHE
CS
Tschechisch
UMFANG
352
Seiten
VERLAG
Jota
GRÖSSE
18.6
 MB

Mehr Bücher von Haemin Sunim