Nenodzēs gaismu‪!‬

    • 14,99 €
    • 14,99 €

Beschreibung des Verlags

Ja nu mums tuvākie cilvēki nav tādi, par kādiem viņus uzskatām? 

Kas notiek, ja kāds cits kontrolē mūsu dzīvi un attiecības? 

Un kas īsti slēpjas tur – tumsā?

“Jūs neko nedarījāt...”

Kristīne Šteinmeijere domāja, ka anonīmā vēstule, ko viņa atrada sava pastkastē Ziemassvētku vakarā, nav adresēta viņai. Tomēr vīrietis, kurš piezvana viņai radio raidījuma laikā, šķiet, uzskata citādi.

“Jūs pametāt cilvēku, lai tas izdara pašnāvību...”

Tas ir tikai sākums. Soli pa solim Kristīnes dzīve apgriežas ar kājām gaisā. Bet kurš no draugiem vai ģimenes locekļiem ienīst viņu tik stipri, lai gribētu iznīcināt? Un kāpēc? It kā kāds būtu ķēries klāt viņas dzīvei ar nodomu visu pārvērst drupās, līdz atliks vien neiedomājams nakts murgs.

Izmeklētājs Martēns Servazs uzturas ārstniecības istādē depresijas māktiem policistiem, un kādu dienu viņš saņem atslēgu no viesnīcas numura, kurā pirms gada pašnāvību izdarīja jauna māksliniece. Izskatās, kāds ļoti vēlas, lai Servazs atgriežas darbā pēc iespējas ātrāk...

Bernārs Miņjē (Bernard Minier, 1960) ir dzimis Francijā, dzīvo Pireneju kalnu tuvumā. Rakstnieka iepriekšējie romāni “Melnais taurenis” un “Aplī” ir ierindojušies bestselleru sarakstu topos un ieguvuši dažādas literārās godalgas. Romāns “Nenodzēs gaismu!” ir trešais darbs, kurā noziegumus izmeklē Martēns Servazs.

No franču valodas tulkojusi Maija Indraša.

GENRE
Krimis und Thriller
ERSCHIENEN
2019
20. Februar
SPRACHE
LV
Lettisch
UMFANG
496
Seiten
VERLAG
Zvaigzne ABC
GRÖSSE
2,4
 MB

Kund:innen kauften auch

2021
2020
2019
2019
2019
2018