EWOLUUJ LUB ZGIŃ EWOLUUJ LUB ZGIŃ

EWOLUUJ LUB ZGI‪Ń‬

    • $4.99
    • $4.99

Publisher Description

Obecnie żyjemy w świecie, w którym każdemu łatwo jest odnieść sukces. Osiągnięcie wielkości jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, niż kiedykolwiek w historii świata. Nie musisz już pochodzić z rodu arystokratów ani urodzić się w zamożnej rodzinie, zanim będziesz mógł odnieść sukces i stać się wielkim.

Porównanie proporcji „posiadających” i „nieposiadających” w dzisiejszym świecie ujawnia alarmujące zjawisko w rosnącej liczbie „nieposiadających”. Pytanie brzmi: dlaczego? z bogactwem informacji i możliwościami dostępnymi dla nas wszystkich w obecnym czasie, jak nigdy dotąd w zapisanej historii świata.

Sukces w życiu obejmuje nie tylko konsekwentne podejmowanie szeregu właściwych decyzji i działań, a także umiejętność podejmowania właściwych decyzji, gdy okażą się one nie tak dobre, ale obejmuje również nie robienie złych rzeczy, inaczej wpływ tych działania przeciwne będą po prostu znosić się nawzajem.

Dlatego twierdzi, że tworzy się sukces i bogactwo, podobnie jak tworzy się ubóstwo i nieudane życie. To, co zdecydujesz się stworzyć, zależy wyłącznie od Ciebie i wyłącznie od Ciebie, i wszystko zależy od Ciebie.

Ta książka jasno opisuje te zasady, wraz z żywymi ilustracjami i scenariuszami, które pomogą ci dogłębnie je zrozumieć, abyś mógł zacząć wygrywać i odnosić sukcesy. Możesz zmienić swoje życie, a Twoje życie może stać się wspaniałe, wszystko zależy od Ciebie i masz pełną kontrolę.

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2021
18 March
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
434
Pages
PUBLISHER
PELICAN PUBLISHERS
SELLER
DAVID ADEYANJU
SIZE
1.1
MB

More Books by David King

The Trial of Adolf Hitler The Trial of Adolf Hitler
2017
Sir Adam the Brave and the Moody Monsters Sir Adam the Brave and the Moody Monsters
2022
America on Two Wheels America on Two Wheels
2022
A Hug For You A Hug For You
2021
EVOLVI O MUORI EVOLVI O MUORI
2021
Angels Angels
2021