Hora duch‪ů‬

    • $15.99
    • $15.99

Publisher Description

Hora Duchů je místem smrti. Vydá ztracené dívky živé dřív, než bude pozdě? 

Když se v divočině tasmánských hor během školního výletu ztratí skupina náctiletých děvčat, obyvatelé Limestone Creeku okamžitě zpozorní. K takovému zmizení zde nedošlo poprvé a pověsti o Hladovci a hoře Duchů dodnes nedají místním spát. Od začátku je však jasné, že v horách někdo hraje nečistou hru. 

Hlavním podezřelým se okamžitě stává místní drogový dealer — otec jedné z nezvěstných dívek. Detektiv Noc Badenhorst ovšem ví, že v tomto městě, plném zkorumpovaných policistů, politického intrikaření a dávných tajemství, se nedá věřit nikomu. Zvlášť když je sestra jedné z pohřešovaných hvězdou internetu a zřejmě toho o zmizení ví mnohem víc, než je ochotná prozradit. 

Je možné, že tahle partička dospívajících děvčat není tak nevinná, jak by se mohlo zdát? Kdo za jejich zmizením opravdu stojí? A především — vrátí se dívky zpět živé? 

–––

Debut Kylea Perryho z prostředí strašidelné divočiny vypráví děsivý a horečnatý příběh o kyberzločinech, drogové závislosti a rodinných traumatech.

— The Canberra Times 

Perryho prvotina splétá dohromady vraždy, legendy a prvky thrilleru tak dokonale, že nemáte šanci uhodnout, co se bude dít na další stránce.

— Better Reading 

Hora Duchů je Perryho prvotina a je to síla! Představte si Záhadu Blair Witch spojenou se Sedmilhářkami a okořeněnou Městečkem Twin Peaks — páni!

— Heather Roseová, spisovatelka 

 

Kyle Perry je poradce pro mládež a drogové a alkoholové závislosti z tasmánského města Hobart. Vyrůstal v okolí tasmánských buší a moří, a proto je místní krajina nedílnou součástí jeho psaní i volného času. Perryho prvotina Hora Duchů byla přeložena do pěti jazyků a získala nominaci na celou řadu literárních ocenění: Dymocks Book of the Year, International Thriller Writers Best First Novel, Ned Kelly Award for Best Debut Crime Fiction, Indie’s Debut Fiction Book of the Year a Australian Book Industry Awards’ General Fiction Book of the Year. 

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2022
27 March
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
423
Pages
PUBLISHER
Host
SELLER
eBookservice s.r.o.
SIZE
4.1
MB

More Books by Kyle Perry

2020
2021
2022
2021
2017