Kaktus

    • $17.99
    • $17.99

Publisher Description

Poznajcie Susan, najbardziej kłującą babkę na świecie!

Błyskotliwy debiut powieściowy o dużym ładunku emocjonalnym.

Opowieść o miłości, która przychodzi zawsze nie w porę, o mierzeniu się z tym, co nieoczekiwane i godzeniu z tym, co nieuniknione.

Susan Green wiedzie uporządkowane życie, w którym nie ma miejsca na zbędne emocje. Jej mieszkanie jest idealne dla singielki, pracuje według praw swojej ukochanej logiki, a stabilny układ w życiu osobistym zapewnia kulturalne oraz inne - bardziej… intymne - profity. 
Jednak w obliczu nagłej utraty matki, i - co jeszcze bardziej nieoczekiwane - możliwości, że wkrótce sama matką zostanie, ziszcza się jej największy koszmar. Susan traci kontrolę.
Tymczasem na scenę wkracza Rob, nieco podejrzany, lecz pełen dobrych chęci przyjaciel jej brata nieudacznika. I gdy uporządkowany świat Susan pogrąża się w chaosie, a termin porodu staje się niepokojąco bliski, kobieta znajduje w Robie niespodziewanego sojusznika. Szansa na to, by znaleźć prawdziwą miłość, a jednocześnie nauczyć się, jak kochać samą siebie, wydaje się całkiem realna, jeśli tylko Susan uda się choć odrobinę odpuścić.
Prawa do adaptacji powieści kupiła firma producencka Reese Witherspoon, Hello Sunshine. Film będzie dostępny na platformie Netflix, a w roli głównej zobaczymy samą Reese Witherspoon.

Wielbiciele powieści „Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze” pokochają „Kaktusa”!
Niezwykle zabawna i przenikliwa powieść.
Sarra Manning, „Red Magazine”

Potyczki prawne, działanie wbrew wszelkiej logice, lęki i radości macierzyństwa - wszystko to znajdziemy w przenikliwej, zabawnej i poruszającej powieści o kobiecie, która uczy się, jak podchodzić do życia z nieco większym dystansem. 
„Daily Mail”

Pełna czułości powieść o niełatwych próbach wyjścia poza bezpieczną strefę komfortu.
„Bride Magazine”

Debiut Haywood to szczera i urocza opowieść o przejściu pewnej kobiety od samotnej, uporządkowanej egzystencji do chaotycznego życia pełnego miłości.
Booklist

Zachwycająca galeria postaci. Autorka zręcznie prowadzi nas przez meandry życia Susan. Ciepły i dowcipny portret kobiety, która w końcu dostaje najlepszą rodzinę, na jaką zasługuje.
Kirkus

Sarah Haywood udowadnia, że zna brytyjską literature jak własną kieszeń. Wykorzystuje ten sam kpiący humor, który znajdziemy w Dumie i uprzedzeniu Jane Austen (…) czy w Dzienniku Bridget Jones Helen Fielding.

"Le magazine Litteraire”

GENRE
Romance
RELEASED
2021
11 August
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
310
Pages
PUBLISHER
Albatros
SELLER
Virtualo
SIZE
1.3
MB

More Books by Sarah Haywood

2018
2018
2022
2022
2021
2021