• $4.99

Publisher Description

Do którego z 16 typów osobowości należysz? Jesteś energicznym i zdecydowanym „administratorem”? Wrażliwym i twórczym „artystą”? A może analitycznym i błyskotliwym „logikiem”?

Dzięki testowi ID16 znajdziesz odpowiedź na to intrygujące pytanie, a twoje odkrycie sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie oraz innych!

DODATKOWE INFORMACJE

„Kim jesteś?” zawiera test ID16 oraz zarysy poszczególnych typów osobowości (w tym informację o naturalnych skłonnościach, pokrewnych typach, a także częstości występowania danego typu w populacji).

Typologie osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga (do których należy ID16) są narzędziem powszechnie stosowanym w praktyce pedagogicznej, coachingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz poradnictwie zawodowym i małżeńskim. Stanowią one również podstawę wielu programów wspierających rozwój osobisty i doskonalących relacje międzyludzkie. Jungowskie testy osobowości stały się standardowym narzędziem stosowanym przez większość globalnych przedsiębiorstw w procesie rekrutacji oraz w rozwoju zawodowym.

KOMENTARZE

* „Szkoda, że nie dowiedziałem się tego jakieś 20 lat temu. Moje życie wyglądałoby inaczej”.
* „Lepiej poznałem siebie. Warto było poświęcić czas!”.
* „Zaskoczyło mnie to, ale też pozwoliło mi zrozumieć niektóre moje odczucia i reakcje”.

GENRE
Body, Mind & Spirit
RELEASED
2014
1 September
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
32
Pages
PUBLISHER
LOGOS MEDIA
SELLER
Smashwords, Inc.
SIZE
1.6
MB

More Books by Laboratorium Dobrego Życia