• 7,99 €

Publisher Description

Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris

Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar


Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor op de Olympische Spelen van 1936.


Sinds zijn gedwongen ontslag bij de politie is Bernie Gunther als privédetective in dienst van het beroemde Adlon hotel. Hier raakt hij na de ontdekking van twee lijken, dat van een zakenman en een Joodse bokser, betrokken bij de activiteiten van twee hotelgasten. De een is een linkse journaliste die Amerika wil bewegen de Spelen in Berlijn te boycotten; de ander een Duits-Joodse gangster, die de Spelen wil gebruiken om zichzelf en de maffia te verrijken.


Bernie komt op het spoor van een veelomvattend netwerk, dat uit is op de grote sommen geld die de nazi’s bereid zijn te spenderen om daarmee het ‘nieuwe’ Duitsland aan de wereld te kunnen tonen. Het is een complot dat zijn effect pas twintig jaar later sorteert, in het Cuba van voor de revolutie.

De pers over de boeken van Philip Kerr

‘Behoort tot het beste wat ooit op thrillergebied is verschenen!’ de Volkskrant

‘Een perfecte mix van fictie en geschiedenis.’ VN Detective en Thrillergids

‘Op ingenieuze wijze weet Kerr de twee verhaallijnen te verweven.’ Het Parool

‘Kerrs fameuze mix van goed gerechercheerde, gruwelijke realiteit en fictie werkt in dit boek wederom uitstekend.’ Trouw

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2016
January 16
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
446
Pages
PUBLISHER
Boekerij
SIZE
2.5
MB

More Books by Philip Kerr

Other Books in This Series