



De vrouw van 1 miljoen
Groeigids voor female founders
-
-
2,5 • 2 beoordelingen
-
-
- 22,99 €
-
- 22,99 €
Beschrijving uitgever
HOE RAAK JE AF VAN JE GROEIDREMPELS?
HOE ONTSLA JE JEZELF ALS JILL OF ALL TRADES?
HOE KRIJG JE MEER GRIP OP JE MARKETING, SALES EN CIJFERS?
Vrouwelijke ondernemers zijn in de minderheid. Ze starten minder snel een bedrijf, blijven langer zonder medewerkers, en vragen en krijgen minder financiering. Het ontbreekt hun nochtans niet aan ambitie en talent om een succesvol bedrijf te bouwen. Als vrouwen extern kapitaal ophalen, presteren ze zelfs beter dan mannelijke ondernemers.
In De vrouw van 1 miljoen richt Véronique Bockstal zich tot onderneemsters die de ambitie hebben om naar een omzet van €1 miljoen en meer te schalen. Ze ontleedt de groeidrempels die onderneemsters op hun groeipad ervaren en gidst hen aan de hand van ervaringen, tips, zelf- en bedrijfsscans naar de mijlpaal van €1 miljoen. De uitbouw van een groeibedrijf ligt na het lezen van dit boek binnen handbereik.
Klantrecensies
Een boek met handvaten
Zo herkenbaar - van Jill of all trades tot de drempels die ik al dan niet bewust ervaar maar hier fijntjes in worden benoemd. En vervolgens aangepakt. Ik kijk ernaar uit om met de tips aan de slag te gaan!