Dit heb je verdiend Dit heb je verdiend
Book 2 - Gina Harte

Dit heb je verdiend

De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?

    • 3.9 • 10 Ratings
    • 9,99 €
    • 9,99 €

Publisher Description

Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.

‘Een pageturner met een finale die je je nagels kost.’ Libelle over Stil maar, boek van de maand juni

Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed  naar de keuken sloop. ‘Melissa?’ Hij legde zijn oor tegen  de keukendeur.

Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden – en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa’s echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel – iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?

In de pers
‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad

‘Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.’ NBD Biblion

‘Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!’ Boekenleven.nl

‘We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.’ Thrillzone.nl

‘Een prachtig eerste deel van een serie – Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.’ ***** Chicklit.nl

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2020
20 October
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
356
Pages
PUBLISHER
Boekerij
SIZE
1.3
MB

More Books by Carla Kovach

The Next Girl The Next Girl
2018
Stil maar Stil maar
2020
Haar laatste fout Haar laatste fout
2023
Toen ze verdween Toen ze verdween
2022
Haar duistere hart Haar duistere hart
2022
Hij ziet jou Hij ziet jou
2023

Customers Also Bought

Wreed spel Wreed spel
2021
Verloren meisjes Verloren meisjes
2021
Stille schreeuw Stille schreeuw
2019
De laatste vlucht De laatste vlucht
2020
Perfecte stilte Perfecte stilte
2021
Perfecte moord Perfecte moord
2022

Other Books in This Series

Zo'n mooi meisje Zo'n mooi meisje
2021
Toen ze verdween Toen ze verdween
2022
Haar duistere hart Haar duistere hart
2022
Haar laatste fout Haar laatste fout
2023
Zwijg als het graf Zwijg als het graf
2023
Hij ziet jou Hij ziet jou
2023