Dream count Dream count

Dream count

    • 4.0 • 1 Rating
    • 14,99 €
    • 14,99 €

Publisher Description

Dream Count is de nieuwe, urgente roman van de auteur van Amerikanah en We moeten allemaal feminist zijn. Het is een sprankelende vertelling over de keuzes die we maken en de keuzes die voor ons gemaakt worden. Adichie richt haar scherpzinnige blik op vier vrouwen die allen worstelen met de vraag: hoe eerlijk moet je naar jezelf toe zijn om lief te kunnen hebben en bemind te worden?



Chiamaka is een Nigeriaanse reisjournaliste die in Amerika woont. Ze denkt tijdens de coronapandemie met spijt terug aan haar vroegere minnaars en worstelt met de

keuzes die ze ooit heeft gemaakt.

Zikora, haar beste vriendin, is een advocate die in alles succesvol is geweest, totdat ze zich met een gebroken hart moet wenden tot de persoon die ze het minst nodig dacht te hebben.

Omelogor, Chiamaka's dappere en onverschrokken nicht, is een belangrijke zakenvrouw in Nigeria, tot ze zich begint af te vragen hoe goed ze zichzelf kent.

En Kadiatou, Chiamaka's huishoudster, zet alles op alles om haar dochter in Amerika te laten opgroeien – maar een onvoorstelbare rampspoed zal haar leven voorgoed veranderen.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2025
4 March
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
496
Pages
PUBLISHER
Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
SIZE
2.5
MB
Extraits - Lectures d'été Gallimard 2015 Extraits - Lectures d'été Gallimard 2015
2015
Americanah Americanah
2013
Amerikanah Amerikanah
2013
Americanah Americanah
2016
Americanah Americanah
2013
We moeten allemaal feminist zijn We moeten allemaal feminist zijn
2016
Oroppa Oroppa
2024
Ik kom hier nog op terug Ik kom hier nog op terug
2023
Luister Luister
2023
Ik ga leven Ik ga leven
2021