• 4,99 €

Publisher Description

İspanyolcada Uzmanlaşmak - Dil Yeterliğinin 10 Başlığı

Burada, okullarda öğretilen İspanyolca gibi değil, anadili olanların konuştuğu gibi “Gerçek İspanyolca” öğrenebilirsiniz. Bu kitap, İspanyolca becerileri iyi olan yeni başlayanlar için ve sonraki düzeye ulaşmak isteyen ileri düzeydeki kişiler için uygundur. Bu kitaptaki dağarcık ve cümlelerde uzmanlaştığınızda, insanların her gün karşılaştığı 10 yaygın konuda akıcı bir şekilde İspanyolca konuşabileceksiniz.

Bunların birçoğu aynı sözcükler ve cümleler in tekrarlarından oluşmaktadır. Bu şekilde, rahat olmayacağınız birçok sohbet ve başlıktan kaçınılmıştır. İspanyolcanızı geliştirmek için, çeşitli cümleler ve onların ne zaman, ne şekilde kullanıldığı üzerinde duracağız. Metinlerimiz ile yeni sözcükler ve cümleleri kolayca ezberleyeceksiniz. İfadeleriniz gelişecek ve İspanyolcayı çok daha iyi anlayacaksınız.

200 sayfanın içinde, yüzlerce kullanışlı sözcük ve cümle bulacaksınız. Farklı konulardaki sohbetlerden bahsedeceğiz. Bu kitabı okuduktan sonra, 10 konu hakkında güvenle konuşabileceksiniz. Bunların, anadili İspanyolca olanların neredeyse her gün konuştukları konular olduğunu unutmayın. Aynı zamanda teknik terimleri kullanmaya da eğilimlidirler, bu yüzden bunları da sözcük hazinenize kazandırmanız önemlidir. Eğer biraz İspanyolca bilen, yeni başlayan biriyseniz veya orta düzeyde ve ilerlemek isteyen biriyseniz, bu kitap sizin için doğru bir yatırımdır

GENRE
Reference
RELEASED
2016
October 6
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
169
Pages
PUBLISHER
Concrete Language Books
SIZE
285.3
KB

More Books by Concrete Language Books