Pozwól mi kochać Pozwól mi kochać
    • 6,99 €

Publisher Description

Nowa powieść autorki bestsellerowego „Podaruj mi jutro”!

             Sabina Horczyńska jest kobietą sukcesu – pracuje jako wykładowca na uczelni, świetnie zarabia, cieszy się uznaniem. Jednak z dnia na dzień traci posadę i dobre imię, na które pracowała całe życie. Wszystko za sprawą oskarżenia o oszustwo i przyjęcie łapówki.

  Córka  namawia ją, żeby wyjechała do rodzinnego dworu na Podlasiu. Sabina nie ma ochoty odwiedzać Lipowego Wzgórza ze względu na matkę, z którą od lat żyje w konflikcie. W końcu decyduje się na wyjazd, bo matka wyrusza akurat w długą podróż. Sabina nie przypuszcza nawet, jak wielkie zmiany zapoczątkuje w jej życiu ta pozornie błaha decyzja.

             Angażuje się w działalność Akademii Sztuk Anielskich, pomaga prowadzić dworski pensjonat i poznaje dwóch intrygujących mężczyzn. Pierwszy dzieli się z nią swoją niezwykłą pasją – zielarstwem. Drugiego ratuje przed niechybną śmiercią, gdy w trakcie szalejącej burzy znajduje go pobitego na poboczu drogi. Pomiędzy nimi szybko rozkwita uczucie, ale Sabina nie wie, że ten gorący romans może być dla niej tragiczny w skutkach.Musi też zmierzyć się z przeszłością. Czy przez lata żyła w kłamstwie? Czy jest winna zarzucanych jej czynów? Jakie sekrety skrywa jej matka?

 Mocna, tajemnicza i przejmująca opowieść o przewrotności losu i o tym, że nic nie jest nam dane raz na zawsze. Autorka z doskonałym wyczuciem pokazuje jak trudna może być relacja między matką i córką, jak kłótnie i ukrywane przez lata tajemnice mogę doprowadzić do rozpadu rodziny.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2019
16 October
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
480
Pages
PUBLISHER
MUZA SA
SIZE
4.5
MB

More Books by Ilona Gołębiewska

Pragnienia Pragnienia
2020
Kochaj coraz mocniej Kochaj coraz mocniej
2020
Zaczekaj na miłość Zaczekaj na miłość
2020
Podaruj mi jutro Podaruj mi jutro
2019
Pamiętnik ze starego domu Pamiętnik ze starego domu
2018

Other Books in This Series

Zaczekaj na miłość Zaczekaj na miłość
2020
Kochaj coraz mocniej Kochaj coraz mocniej
2020
Podaruj mi jutro Podaruj mi jutro
2019