Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik do gry

    • 3,99 €
    • 3,99 €

Publisher Description

Poradnik do Ratchet & Clank Rift Apart zawiera komplet informacji, dzięki którym pomyślnie dotrzecie do finału przygody oraz znajdziecie wszystkie sekrety gry i ukończycie ją w stu procentach. Jednym z najważniejszych rozdziałów poradnika jest opis przejścia gry, w którym omówione zostały wszystkie główne i poboczne questy dostępne w trakcie składania wizyt na kolejnych planetach. Dowiecie się jak wypełniać cele misji i jak pokonywać przeciwników. W osobnym rozdziale solucji dokładniej omówione zostały wszystkie pojedynki z bossami, których eliminowanie może okazać się bardziej wymagające.

Innym ważnym rozdziałem naszego poradnika jest atlas świata, który zawiera mapy lokacji możliwych do odwiedzenia oraz instrukcje jak doprowadzić do odnalezienia 100% znajdziek i sekretów. Dokładnie informujemy gdzie poukrywane zostały poszczególne znajdźki, a także jakie wymagania musicie spełnić żeby do nich dotrzeć.

W poradniku nie zabrakło rozdziału FAQ z odpowiedziami na często zadawane pytanie. Dowiecie się z niego m.in. czy można powracać na odwiedzone wcześniej planety, jak leczyć grywalnych bohaterów, jak biegać po ścianach, jak zmieniać wygląd postaci, jak przyśpieszać eksplorację powierzchni planet, czy jak zdobywać więcej XP. W przewodniku po grze opisane zostały z kolei najważniejsze mechaniki rozgrywki - sterowanie różnymi grywalnymi postaciami, staczanie walk, eksploracja dostępnych regionów, rozwijanie postaci, ulepszanie broni, korzystanie ze środków transportu, czy odwiedzanie Pani Zurkon - handlarki ze świata gry.

Główne rozdziały poradnika uzupełnia szereg mniejszych. Znajdziecie przede wszystkim poradnik trofeowy z opisami wszystkich osiągnięć i informacjami jak zdobyć platynowe trofeum. Inne dodatkowe strony dotyczą m.in. sterowania, kwestii technicznych, trybu fotograficznego czy tego ile czasu zajmuje przejście gry Ratchet & Clank Rift Apart.

GENRE
Arts & Entertainment
RELEASED
2021
25 June
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
836
Pages
PUBLISHER
GRY-Online S.A.
SIZE
100.4
MB

More Books by Jacek Halas & GRY-Online S.A.

2018
2022
2022
2021
2021
2021