Rose Harbor voor altijd

Deel 5 van de Rose Harbor-serie (ook los te lezen)

    • 5.0 • 1 Rating
    • 12,99 €
    • 12,99 €

Publisher Description

Perfect leesvoer voor op vakantie of bij de openhaard, met een mix van drama, romantiek, voor de lezers van Nora Roberts, Rachel Hore en Elin Hilderbrand


Negen maanden geleden verliet Mark Taylor Cedar Cove halsoverkop om een fout uit zijn verleden te herstellen. Hoewel Mark eindelijk zijn liefde aan haar heeft verklaard, weet de eigenaresse van Rose Harbor, Jo Marie Rose, niet zeker of hij ooit nog terugkomt. Ze is echter vastberaden om naar de toekomst te kijken, en begint weer te daten. Ze vindt gezelschap in een huurster die ook een nieuw hoofdstuk in haar leven begint.


Emily Gaffney, een jonge lerares, herstellende van haar tweemaal gebroken hart, verblijft in de bed & breakfast tijdens haar zoektocht naar een eigen huis. Ze heeft de hoop om ooit te trouwen opgegeven en nu droomt ze ervan kinderen te adopteren. Emily heeft een oogje op een bijzonder huis, waar genoeg plek voor hen zou zijn, maar de eigenaar ervan is ontzettend onbeleefd. Toch groeit hun lastige relatie uit tot een vriendschap. En misschien zelfs wel meer dan dat…

De pers over de Rose Harbor-serie


‘Barst van de scherpte, liefde, conflicten en romantiek waar Debbie Macomber om bekendstaat. Rose Harbor voor altijd is pakkend van begin tot eind.’ Book Reporter


‘Een heel lief feelgoodverhaal. Net zo zonnig en kleurrijk als het omslag.’ Chicklit.nl


‘Fans zullen genieten van dit laatste deel van de Rose Harbor-serie.’ LibraryJournal

GENRE
Romance
RELEASED
2017
12 September
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
352
Pages
PUBLISHER
Boekerij
SIZE
1.9
MB

More Books by Debbie Macomber

2014
2013
2015
2016
2018
2018

Customers Also Bought

2017
2021
2019
2019
2018
2021

Other Books in This Series