Samen op het ijs

Avalon

    • 5.0 • 1 Rating
    • 6,99 €
    • 6,99 €

Publisher Description

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell.

Gerechtigheid voor iedereen, overal ter wereld... dat is waar juriste Sophie Bellamy voor vecht met haar werk bij het Internationaal Strafhof. Maar terwijl ze dat doet, glipt haar huwelijk haar door de vingers. Ze mag dan succesvol zijn, ze is ook eenzaam.

Noah Shepherd wil niets liever dan een gezin stichten, maar welke vrouw zit te wachten op een leven met een plattelandsdierenarts? Dan ontdekt hij tijdens een sneeuwstorm opeens een van de weg geraakte auto, met daarin een bloedmooie mysterieuze vrouw.

Hoewel ze een totaal verschillende achtergrond hebben, worden Noah en Sophie verliefd op elkaar, en lijkt er een mooie toekomst voor hen te liggen. Tot Sophie iets ontdekt wat haar ernstig aan het twijfelen brengt...

GENRE
Romance
RELEASED
2014
14 October
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
335
Pages
PUBLISHER
Harlequin
SIZE
1.7
MB

More Books by Susan Wiggs

2017
2020
2015
2017
2016
2019

Customers Also Bought

2013
2021
2015
2018
2019
2020