Uit de toon Uit de toon

Uit de toon

    • 7,99 €
    • 7,99 €

Publisher Description

Marek Olsberg is een wereldberoemd pianist. Dat hij in Berlijn een concert geeft, is voor veel mensen een bijzondere gebeurtenis: voor de kelner die speciaal voor de afterparty is ingehuurd; voor de man die met een escort naar het concert wil gaan; voor Sophie en Klara, tante en nicht. Zij verheugen zich op de bijzondere avond, evenals Astrid, Olsbergs secretaresse.

En dan stopt Marek Olsberg halverwege de avond met spelen, midden in een fuga, en loopt weg van het podium. De impulsieve beslissing blijkt als een steen in een vijver golven te veroorzaken die al deze levens raken. In 'Uit de toon' componeert Alain Claude Sulzer zijn eigen symfonie, waarbij elk apart stuk onderling verbonden blijkt door eenzelfde thema.

Een verrassende en mooie roman, vol kleine en grote diepmenselijke tragedies. Ondanks de plotselinge muzikale stilte in het verhaal, dreunt het vanwege de intensiteit nog lang na.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2013
7 June
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
160
Pages
PUBLISHER
Anthos
PROVIDER INFO
Veen Bosch & Keuning Uitgeversgroep b.v.
SIZE
590.5
KB
Het verkeerde moment Het verkeerde moment
2011
La Jeunesse est un pays étranger La Jeunesse est un pays étranger
2018
Un garçon parfait Un garçon parfait
2013
Une mesure de trop Une mesure de trop
2013
Une autre époque Une autre époque
2013
Een volmaakte kelner Een volmaakte kelner
2011