Wat voorafging Wat voorafging

Wat voorafging

    • 6,99 €
    • 6,99 €

Publisher Description

Berthe Moreels (1919-2014) wilde eigenlijk geen kinderen. Haar huwelijk met Jan Broeckhoven bracht evenwel een verbintenis van meer dan zestig jaar, twee dochters en een zoon met zich.
Kind nummer één, een dochter, was bijzonder omdat het haar tot moeder maakte. Kind nummer drie, eerste en enige zoon, was haar afgod. Daar tussenin zat kind nummer twee, alweer een dochter en de nagel aan haar doodskist. Diane, de middelste, geboren op de verjaardag van haar vader, bleek een overgevoelig kind met andere noden dan haar grote zus en kleine broer die gezeglijk in het gareel liepen. Ze werkte vanaf het prille begin op moeders zenuwen en kreeg een hele reeks bijnamen, met Mater Dolorosa als een van de opmerkelijkste. Het verlangen naar liefde van deze dochter en de afwijzing van de moeder liepen een leven lang parallel.

Met grote openhartigheid schrijft Diane Broeckhoven de biografie van haar moeder én van zichzelf, daar waar hun levens elkaar overlappen. Wat voorafging is een intiem, subtiel en liefdevol portret van twee gevoelige zielen die levenslang naar elkaar gehunkerd en gezocht hebben.
Diane Broeckhoven wordt 70 op 3 maart 2016! Dat vieren we met de heruitgave van haar eerste roman voor volwassenen. Na bijna 20 jaar kunt u opnieuw kennismaken met Het verkeerde keelgat. Over zwijgen en praten. Over minnaars. En jawel: over moeders en dochters.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2016
13 May
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
191
Pages
PUBLISHER
Pelckmans
PROVIDER INFO
eBoekhuis B.V.
SIZE
860.2
KB
Je fluistert in mijn oor Je fluistert in mijn oor
2022
De buitenkant van meneer Jules De buitenkant van meneer Jules
2014
De poppendokter De poppendokter
2014
Wat ik nog weet Wat ik nog weet
2013
Gemis Gemis
2023
Zondag dus Zondag dus
2018