Wij waren, ik ben Wij waren, ik ben

Wij waren, ik ben

Weg uit Ruinerwold

    • 5.0 • 1 Rating
    • 14,99 €
    • 14,99 €

Publisher Description

GENOMINEERD VOOR DE NS PUBLIEKSPRIJS 2023



Op zondag 13 oktober 2019 verliet ik de boerderij waar ik jarenlang vastzat en stapte een café in Ruinerwold binnen. Op dat moment maakte ik me definitief los uit de geloofswereld van mijn vader, die mij vijfentwintig jaar lang in zijn macht had.



In 'Wij waren, ik ben. Weg uit Ruinerwold' beschrijf ik mijn leven. Mijn vaders geloof en overtuigingen waren mijn realiteit: naar school ging ik niet, ik bestond niet eens voor de buitenwereld, en ik had geen vrienden. Er waren alleen de geesten die om ons heen dwaalden en waarmee we praatten. Bidden was onze enige redding, God zat altijd in mijn hoofd.



Dan komen de eerste scheurtjes in mijn geloof, en dat worden er geleidelijk steeds meer. Het internet is de sleutel voor mijn ontwikkeling. Ik zoek een weg naar de vrijheid voorbij schuld, angst, verdriet, onzekerheid. Maar wanneer mijn gedachten eindelijk vrij zijn, voel ik me meer opgesloten dan ooit. Ik wil weg uit de boerderij waar ik samen met mijn familie verborgen voor de buitenwereld leef. Maar wie gaat mij helpen?



– Israel van Dorsten

GENRE
Biography
RELEASED
2022
13 October
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
304
Pages
PUBLISHER
Uitgeverij Pluim
PROVIDER INFO
eBoekhuis B.V.
SIZE
1.6
MB
Wie praat, die gaat Wie praat, die gaat
2024
Ik ben vrij Ik ben vrij
2024
Reserve Reserve
2023
Het kan ook nooit normaal Het kan ook nooit normaal
2022
Wat je van bloed weet Wat je van bloed weet
2022
Nu ik je zie Nu ik je zie
2020