• 6,99 €

Publisher Description

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell.

Zo op het eerste gezicht leidt Jenny Majesky een heerlijk leven. Ze heeft een rustig, beschermd bestaan in Avalon, het rustieke bergstadje waar ze is opgegroeid. Als uitbaatster van de lokale bakkerij, die al generaties in haar familie is, kent ze iedereen. En omdat ze een wekelijkse column heeft waarin ze aan de hand van de recepten van haar grootmoeder over eten schrijft, is ze zelfs een beetje beroemd. Rustig, ideaal, evenwichtig.... ware het niet dat ook Rourke McKnight in Avalon woont. Rourke, de man van wie ze zielsveel houdt, maar die onbereikbaar voor haar is. In hun gezamelijke verleden is iets verschrikkelijks gebeurd, iets wat hen er al jaren van weerhoudt toe te geven aan hun gevoelens voor elkaar. Hoeveel pijn het haar ook doet, ze weet dat ze Rourke beter op een afstand kan houden. En hij, op zijn beurt, doet zijn uiterste best haar te ontlopen. Als een uitslaande brand Jenny's huis in de as legt en Rourke, als hoofd van politie, erbij wordt geroepen, worden beiden echter gedwongen de confrontatie met het verleden aan te gaan...

GENRE
Romance
RELEASED
2012
October 30
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
342
Pages
PUBLISHER
Harlequin
SIZE
1.2
MB

More Books by Susan Wiggs