• 8,99 €

Publisher Description

Pakiet pierwszych trzech książek (tom nr 1 „Zaginiona”, nr 2 „Porwana” i nr 3 „Pożądana”) z serii kryminałów Blake Pierce o Riley Paige to numer jeden na liście bestsellerów – z ponad 350 pięciogwiazdkowymi recenzjami! Ten obejmujący trzy pierwsze tomy w jednym wygodnym pliku zestaw, zawierający ponad 200 000 słów, stanowi świetne wprowadzenie do całej serii.


W części pierwszej pt. „Zaginiona” na wiejskich obrzeżach Wirginii pojawiają się ciała kobiet zamordowanych w groteskowy sposób. Wprawia to w zakłopotanie FBI. W okolicy grasuje bowiem seryjny zabójca, a częstotliwość jego ataków rośnie. Wiadomo, że jest tylko jeden agent wystarczająco dobry, by rozwiązać tę sprawę: agentka specjalna Riley Paige. Tymczasem Riley przebywa na zwolnieniu, wracając do siebie po swoim ostatnim spotkaniu z seryjnym zabójcą i z powodu jej kruchej psychiki FBI ociąga się z wykorzystaniem jej błyskotliwego umysłu. Jednak Riley, chcąc walczyć z własnymi demonami, włącza się do akcji, a jej polowanie poprowadzi ją przez podejrzaną subkulturę kolekcjonerów lalek, domy rozbitych rodzin i najciemniejsze kanały umysłu zabójcy. Odsłaniając kolejne warstwy tej zagadki, Riley zda sobie sprawę, że ma do czynienia z zabójcą bardziej pokręconym, niż jest sobie w stanie wyobrazić.


W „Porwanej” – kolejnej części serii – ktoś morduje kobiety na północy stanu Nowy Jork. Ich ciała są znajdowane w dziwnych okolicznościach, powieszone na łańcuchach. Sprawą zajmuje się FBI. Biorąc pod uwagę dziwaczną naturę morderstw - oraz brak jakichkolwiek wskazówek - istnieje tylko jeden agent, do którego mogą się zwrócić: agentka specjalna Riley Paige. Riley, nie powróciwszy jeszcze do równowagi po swojej ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje nową. Wciąż jest przekonana, że poprzedni seryjny zabójca ją prześladuje i nadal na nią czyha. Wie jednak, że jej zdolność wejścia w umysł seryjnego zabójcy i jej obsesyjna natura są potrzebne do rozpracowania tej sprawy, a ona sama po prostu nie może odmówić - nawet jeśli doprowadzi ją to do szaleństwa.


W trzecim tomie serii pt. „Pożądana”, kiedy zwłoki prostytutek pojawiają się w okolicach Phoenix, nie poświęca im się zbyt wiele uwagi. Jednak gdy zostaje wykryty schemat niepokojących morderstw, miejscowa policja wkrótce orientuje się, że to robota seryjnego mordercy w szale zabijania i że znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Ze względu na nietypowy charakter tych zbrodni, wezwane na pomoc FBI zdaje sobie sprawę, że będą potrzebować swojego najbardziej błyskotliwego umysłu, aby rozgryźć tę sprawę: agentki specjalnej Riley Paige. Tymczasem Riley, która jeszcze się nie otrząsnęła po swojej ostatniej sprawie i próbuje pozbierać do kupy swoje życie, z początku jest niechętna. Jednak kiedy dowiaduje się o poważnym charakterze zbrodni i zdaje sobie sprawę, że zabójca wkrótce uderzy ponownie, jest do tego zmuszona. Zaczyna więc polowanie na nieuchwytnego zabójcę, a jej obsesyjna natura znowu ją poniesie - tym razem chyba zbyt daleko, by się wycofać. 


Mroczne, pełne napięcia thrillery psychologiczne o zagadkach, z którymi mierzy się Riley Paige to porywający nowy cykl kryminałów z ukochaną przez czytelników postacią, która nie pozwoli ci się oderwać od lektury do późnej nocy.

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2020
March 26
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
750
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SIZE
7.2
MB

More Books by Blake Pierce