Londýn

Olympijský průvodce 2012

Vladimír Zemánek and Others
    • 5.0 • 1 Rating
    • $4.99
    • $4.99

Publisher Description

Elektronický průvodce, který vám poslouží jako skvělý pomocník v orientaci na lentních olympijských hrách v Londýně 2012. Poskytne vám nejen praktické rady na cestu, ale především detailní přehled o sportovním programu olympijských her a Českého domu (Czech House). S naším průvodcem budete mít vždy po ruce aktuální informace o Českém olympijském týmu a našich sportovních nadějích. Průvodce myslí na vše a tak vás seznámí s maskoty, sportovištěm, oblečením české výpravy a olympijskými sporty.  Poradí Vám i s tím, jak se orientovat v městské dopravě, které kulturní památky nesmíte vynechat a také kam vyrazit na nákupy.


Rádi bychom vás upozornili, že průvodce obsahuje velký počet fotografií. Pro rychlejší práci s průvodcem doporučujeme použít alespoň iPad 2. generace. Pokud máte nějaké, přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení, a pište nám na e-mail info@nejlepsikucharky.cz

GENRE
Sports & Outdoors
RELEASED
2012
November 7
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
200
Pages
PUBLISHER
Prakul Production, s.r.o.
SELLER
PRAKUL PRODUCTION SRO
SIZE
153
MB

Customer Reviews

HOnzaK ,

"Must to have" každého českého olympijského fanouška

Kdo fandí české olympijské reprezentaci přímo v Londýně, asi těžko najde lepšího průvodce jak Londýnem, tak i samotnou olympiádou.
Já to štěstí být přímo na místě nemám, ale díky této knize se dozvídám spoustu detailů o olympiádě, sportu a českých sportovcích, které jsem nevěděl. Stejně tak i o Londýně, kde jsem byl zatím dvakrát, ale moc jsem z něj dosud neviděl.
Přitom v knize není moc textu, takže to není nijak náročné studium.

A ty fotky jsou prostě úžasné. :-)