Moje těhotenství krok za krokem

  • $6.99
  • $6.99

Publisher Description

Ještě nikdy nebyla naučná encyklopedie popisující těhotenství tak vzrušující a zábavná. První elektronická multimediální kniha o těhotenství vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte jedinečný a fascinující příběh vývoje miminka od početí až po konečnou fázi jeho vývoje.


Moje těhotenství krok za krokem obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Okouzlující animace ovulace a početí byly vytvořené speciálně pro tuto knihu, najdete zde originální ilustrace vývoje plodu týden po týdnu, praktické fotonávody, jak cvičit v těhotenství, i příklady zdravého jídelníčku, zábavné interaktivní testy, kalkulačky, s jejichž pomocí si snadno spočítáte termín porodu nebo kolik přiberete.

Videa natočená s předními českými lékaři vám přiblíží péči v průběhu těhotenství a zmírní vaše obavy z porodu. Díky názorné infografice a interaktivním popiskům se snadněji zorientujete v termínech vyšetření, výsledcích ultrazvuku nebo v kolonkách těhotenské průkazky. Kniha detailně ukazuje, jak se mění tělo těhotné ženy, jak se vyvíjí plod i co se děje uvnitř matčina těla. 


Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace – rady odborníků, zkušenosti těhotných žen, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.


Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení. 


Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Bezplatné aktualizace zaručí, že obsah vaší knihy nikdy nezestárne. Poutavější, zábavnější a názornější knihu o těhotenství prostě nikde nenajdete.

 • GENRE
  Health, Mind & Body
  RELEASED
  2013
  April 25
  LANGUAGE
  CS
  Czech
  LENGTH
  257
  Pages
  PUBLISHER
  Media Park
  SELLER
  Media Park
  SIZE
  474.6
  MB

  More Books by Babyweb.cz

  2013
  2013
  2015
  2014

  Customers Also Bought

  2020
  2016