• $6.99

Publisher Description

Ještě nikdy nebyla naučná encyklopedie popisující těhotenství tak vzrušující a zábavná. První elektronická multimediální kniha o těhotenství vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte jedinečný a fascinující příběh vývoje miminka od početí až po konečnou fázi jeho vývoje.


Moje těhotenství krok za krokem obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Okouzlující animace ovulace a početí byly vytvořené speciálně pro tuto knihu, najdete zde originální ilustrace vývoje plodu týden po týdnu, praktické fotonávody, jak cvičit v těhotenství, i příklady zdravého jídelníčku, zábavné interaktivní testy, kalkulačky, s jejichž pomocí si snadno spočítáte termín porodu nebo kolik přiberete.

Videa natočená s předními českými lékaři vám přiblíží péči v průběhu těhotenství a zmírní vaše obavy z porodu. Díky názorné infografice a interaktivním popiskům se snadněji zorientujete v termínech vyšetření, výsledcích ultrazvuku nebo v kolonkách těhotenské průkazky. Kniha detailně ukazuje, jak se mění tělo těhotné ženy, jak se vyvíjí plod i co se děje uvnitř matčina těla. 


Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace – rady odborníků, zkušenosti těhotných žen, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.


Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení. 


Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Bezplatné aktualizace zaručí, že obsah vaší knihy nikdy nezestárne. Poutavější, zábavnější a názornější knihu o těhotenství prostě nikde nenajdete.

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2013
April 25
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
257
Pages
PUBLISHER
Media Park
SELLER
Media Park
SIZE
474.6
MB

More Books by Babyweb.cz

2015
2014
2013
2013