Můj novorozenec krok za krokem

    • $8.99
    • $8.99

Publisher Description

DESCRIPTION - Můj novorozenec krok za krokem

První týdny života miminka bývají pro děti i rodiče jedny z nejnáročnějších. S naší multimediální knihou o novorozenci pro vás bude sžívání s miminkem hračkou. Elektronická kniha o prvních týdnech života miminka  a péči o něj vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte první etapu života svého dítěte krok za krokem. 


MŮJ NOVOROZENEC krok za krokem první kniha, která reaguje na váš dotek! V knize najdete praktické fotonávody, jak správně zacházet s miminkem, jak správně kojit případně odstříkávat mléko, vidoenávody jak miminko koupat, nebo jak ho masírovat. Je na koupání lepší kyblík, nebo vanička? Na podobné otázky vám odpoví zábavné interaktivní testy, které můžete vyplňovat přímo v publikaci.


V interaktivní knize Můj novorozenec krok za krokem najdete ještě mnohem víc!

Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace či rady odborníků, zkušenosti novopečených maminek, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.


Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení. 


Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Bezplatné aktualizace zaručí, že obsah vaší knihy nikdy nezestárne. Poutavější a názornější knihu jak pečovat o novorozené miminko prostě nikde nenajdete.

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2013
December 5
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
192
Pages
PUBLISHER
Media Park
SELLER
24U S.R.O.
SIZE
423.2
MB

More Books by Babyweb.cz

2013
2013
2015
2014