• $6.99

Publisher Description

Proč využíváme jen malou část našich schopností a kapacit? Jak ovládnout zákonitosti, kterými se řídí kolísání naší energie, výkonnosti a spokojenosti? Těmito otázkami se zabývá psychologie koučování, která je v této knize představena nejdůležitějšími poznatky a na ně navazujícími cvičeními. Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné.


Autorem knihy “Pohádka o ztracené krajině” je MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh PhD., matematik, psycholog, terapeut a lékař. Působí na katedře psychologie Univerzity Karlovy v Praze, kde přednáší psychologii metodologii, psychometrii a teorii psychodiagnostiky již od roku 1995. Díky dlouhodobé práci a zkušenostem s psychologickým koučováním z praktické i teoretické stránky se Radvanu Bahbouhovi podařilo vyvinout vlastní novou metodu Sociomapování. Jeho metody jsou uznávány jak v České republice, tak v zahraničí.


Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám na e-mail: e-books@24usoftware.com

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2014
December 31
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
120
Pages
PUBLISHER
24U
SELLER
24U S.R.O.
SIZE
32.3
MB

More Books by Radvan Bahbouh, QED Group, Dar Ibn Rushd & 24U