• $23.99

Publisher Description

Sociomapování týmů je zatím nejpodrobnější popis autorovy původní metody umožňující analýzu a vizualizaci vztahů mezi lidmi. Kromě popisu jednotlivých kroků je zde uvedena řada údajů týkajících se validity sociomapování. Metoda je bohatě ilustrovaná případovými studiemi pracovních týmů, včetně týmů simulujících kosmické lety. Poprvé je tu také publikován princip nepřímého sociomapování, který umožňuje statisticky porovnávat jednotlivce i malé skupinky z hlediska psychologické podobnosti.


Anglická verze knihy Sociomapování týmů získala v roce 2012 prestižní ocenění IIAS Best Book of the Year Award za vizionářský a inovativní přístup k analýze komplexních dat.


Autorem knihy “Sociomapování týmu” je MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh PhD., matematik, psycholog, terapeut a lékař. Působí na katedře psychologie Univerzity Karlovy v Praze, kde přednáší psychologii metodologii, psychometrii a teorii psychodiagnostiky již od roku 1995. Díky dlouhodobé práci a zkušenostem s psychologickým koučováním z praktické i teoretické stránky, se Radvanu Bahbouhovi podařilo vyvinout vlastní novou metodu Sociomapování. Jeho metody jsou uznávány jak v České republice, tak v zahraničí.


Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám na e-mail: e-books@24usoftware.com

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2014
July 24
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
274
Pages
PUBLISHER
24U
SELLER
24U S.R.O.
SIZE
61.8
MB

More Books by Radvan Bahbouh, QED Group, Dar Ibn Rushd & 24U