Fascisme Fascisme

Fascisme

Een waarschuwing

    • R$ 52,90
    • R$ 52,90

Descrição da editora

'Als regeringen in Europa en Amerika de opmars van het fascisme niet tegenhouden, wie dan wel?' – Madeleine Albright



Een destructieve kracht is in de hele wereld bezig aan een hernieuwde opmars. En die kracht heeft volgens de voormalige US Secretary of State Madeleine Albright alle kenmerken van fascisme. Aan het eind van de jaren tachtig, toen de Koude Oorlog ten einde kwam, geloofde zij net als velen dat de democratie voor eens en altijd had gezegevierd. Maar bijna dertig jaar later lijkt de loop van de geschiedenis niet langer zeker.

Instituten waar ze heel haar leven op kon rekenen worden aangevallen. Democratische principes worden aan de kant gezet en de notie 'waarheid' wordt belachelijk gemaakt door individuen met enorme macht. Overal waar Madeleine Albright komt wordt haar gevraagd: Wat denk je? Waarom gebeurt dit? Wat kunnen we doen?

Albright roept ons op de fouten van het verleden niet te herhalen. Daarbij baseert ze zich mede op haar jeugdervaringen in het door oorlog verscheurde Europa en de kennis die ze opdeed als diplomaat

GÊNERO
Política e atualidades
LANÇADO
2018
11 de junho
IDIOMA
NL
Holandês
PÁGINAS
282
EDITORA
De Arbeiderspers
VENDEDOR
Singel Uitgeverijen
TAMANHO
2,2
MB
Fascismo Fascismo
2018
Inverno de Praga Inverno de Praga
2014
Fascismo Fascismo
2018
Fascismo - 2ª edição Fascismo - 2ª edição
2026
Fascism Fascism
2018
Praagse winter Praagse winter
2012