Het derde geheim Het derde geheim

Het derde geheim

    • R$ 57,90
    • R$ 57,90

Descrição da editora

De feiten:1917. In Fatima, Portugal, verschijnt Maria aan een paar boerenkinderen en doet drie cryptische voorspellingen. De eerste twee worden openbaar gemaakt, maar de tekst van de derde voorspelling wordt angstvallig geheim gehouden in het Vaticaan.

Het verhaal: Heden. De eerste Duitse paus, Clemens XV, heeft een obsessieve belangstelling voor de laatste openbaring en wordt dood aangetroffen. Zijn Ierse secretaris gaat op zoek naar de vertaler van de openbaringen en stuit daarbij op een aantal zaken die de toekomst van de katholieke Kerk in gevaar kunnen brengen.

Een reactionaire en zeer ambitieuze kardinaal, Alberto Valendrea, de gedoodverfde opvolger van Clemens, stelt alles in het werk om de waarheid te achterhalen. Daarvoor is hij zelfs bereid de Tien Geboden te overtreden. Terwijl de spanningen binnen het Vaticaan hoog oplopen, moet in dezelfde periode een nieuwe paus gekozen worden.

De boeken van Steve Berry zijn een must voor fans van Dan Brown!

GÊNERO
Mistérios e suspenses
LANÇADO
2010
8 de outubro
IDIOMA
NL
Holandês
PÁGINAS
352
EDITORA
De Fontein
VENDEDOR
Veen Bosch & Keuning Uitgeversgroep b.v.
TAMANHO
1,1
MB
O enigma de Jefferson O enigma de Jefferson
2013
A conspiração colombo A conspiração colombo
2014
A tumba do imperador A tumba do imperador
2013
A farsa do rei A farsa do rei
2016
The Covenant The Covenant
1980
O mito de Lincoln O mito de Lincoln
2017
De Geheime Sleutel De Geheime Sleutel
2014
De verborgen bibliotheek De verborgen bibliotheek
2013
Het zesde uitsterven Het zesde uitsterven
2021
Bloedeloos Bloedeloos
2021
Gevaarlijke stroming Gevaarlijke stroming
2020
Schorpioenenstaart Schorpioenenstaart
2021