Koszmarne opowieści Koszmarne opowieści

Koszmarne opowieści

    • R$ 14,90
    • R$ 14,90

Descrição da editora

Zanurz się w głębinach ludzkiego umysłu dzięki "Opowieściom o koszmarach", urzekającej kolekcji literackiej, która rzuci wyzwanie twojej percepcji i zanurzy cię w świecie tajemnicy i ciemności. Opowiadania te, napisane przez znaną autorkę Helenę Pietrownę Bławatską, zabiorą cię w introspektywną podróż przez najbardziej enigmatyczne zakamarki ludzkiego doświadczenia.

W "Koszmarnych opowieściach" Blavatsky tka sieć intrygujących historii, które badają granice rzeczywistości i wyobraźni. Gdy strony ożyją, znajdziesz się w tańcu między światami znanymi i nieznanymi, gdzie granice między snem a jawą zacierają się w wirze emocji i objawień.

Każda historia jest oknem do innego świata, w którym bohaterowie stają w obliczu sytuacji, które podważają ich z góry przyjęte wyobrażenia o prawdzie i rzeczywistości. Te historie zabiorą cię z głębi ludzkiego umysłu do miejsc, w których najmroczniejsze lęki i najjaśniejsze nadzieje zbiegają się w intrygującym tańcu światła i cienia.

Poprzez mistrzowską prozę Blavatsky zaprasza do odkrywania ciemniejszej strony ludzkiej psychiki. Jej opowieści zanurzą cię w literackim doświadczeniu, które sprawi, że zakwestionujesz własne postrzeganie i rzucisz wyzwanie własnym lękom. Każde słowo jest starannie utkane, aby wciągnąć cię w świat, w którym koszmary stają się drzwiami do najgłębszego zrozumienia umysłu i duszy.

"Nightmare Tales" to coś więcej niż tylko zbiór opowiadań; to podróż przez cienie i wewnętrzne światło. Przygotuj się na odkrycie wszechświata surowych i złożonych ludzkich emocji, zgłębienie tajemnic umysłu i rozwikłanie sekretów, które leżą u podstaw naszych najgłębszych snów i lęków.

Jeśli jesteś gotowy wyruszyć w literacką podróż, która rzuci wyzwanie twojej percepcji i utrzyma cię na krawędzi aż do ostatniej strony, nie szukaj dalej. "Koszmarne opowieści" to arcydzieło psychologicznej eksploracji, napisane przez wizjonerskiego autora, który wykracza poza czas i przestrzeń. Kup swój egzemplarz już dziś i zanurz się w świecie koszmarów, które zmieniają się w objawienia.

GÊNERO
Ficção e literatura
LANÇADO
2024
23 de janeiro
IDIOMA
PL
Polaco
PÁGINAS
122
EDITORA
J.O.P
VENDEDOR
Jose Oses Perez
TAMANHO
808,3
KB

Mais livros de Helena Blavatsky

Ocultismo Prático Ocultismo Prático
2018
A Doutrina Secreta - Resumida e Comentada A Doutrina Secreta - Resumida e Comentada
2012
Fundamentos da Filosofia Esotérica Fundamentos da Filosofia Esotérica
2019
A Doutrina Secreta A Doutrina Secreta
2024
HELENA BLAVATSKY Premium Collection HELENA BLAVATSKY Premium Collection
2019
Something Wicked: 560+ Horror Classics, Macabre Tales & Supernatural Mysteries Something Wicked: 560+ Horror Classics, Macabre Tales & Supernatural Mysteries
2018