• R$ 32,90

Descrição da editora

>> „Kdybych měl svému mladšímu já něco vzkázat, tak by to bylo: Nauč se co nejdřív řídit sám sebe! A GTD je metoda, která mě v oblasti sebeřízení ovlivnila nejvíc ze všeho.“ 

– Petr Mára <<


# O knize


Objev dokonalé metody, se kterými zvládneš bez stresu školu, sport, rodinu, přátele i zábavu. Tato kniha tě zbaví nesoustředěnosti, pomůže ti vytvořit si plán a navíc díky ní pochopíš mnohé o tom, jak funguje naše mysl. Mít vše hotovo pro teenagery není obyč ejná knížka. Je to chytrý prů vodce a balík skvělých nástrojů pro život – pro tvůj úspěšný život.

Původní kniha Davida Allena Mít vše hotovo je velmi slavná: po celém světě na ni nedají dopustit miliony lidí, kteří se rozhodli lépe si uspořádat život. Mít vše hotovo pro teenagery ji přizpůsobuje potřebám tvé generace. Svět je čím dál složitější a naučit se zvládat změny bude tvou superschopností!


# S Mít vše hotovo pro teenagery se naučíš:


- Jak si pomocí jednoduchých pravidel uspořádat všechny své úkoly a aktivity, abys na nic nezapomněl či nezapomněla

- Jak se nenechat rozhodit, když se vě ci zdánlivě vymykají kontrole

- Proč je užitečné stanovovat si cíle a jak se připravit na jejich změnu

- Jak se vyhnout úzkosti a pocitu zahlcení povinnostmi

- Mít dobrý pocit z toho, co děláš, i z toho, co neděláš


S knížkou můžeš pracovat sám či sama, společně s kamarádem nebo s někým dospělým. Vyzkoušej z ní různé tipy, zkus přijít na to, co pro tebe funguje nejlépe, a stavěj na tom dál. Když se tvůj svět stane složitějším, přečti si knihu znovu, protože je plná nápadů, které ti pomohou projít všemi etapami života. Užij si to dobrodružství!


# O autorovi


David Allen je považován za jednoho z nejvlivnějších světových myslitelů v oblasti osobní produktivity. Pracuje pro organizace, jako je pojišťovna New York Life, Světová banka, Fordova nadace, obchodní společnost L.L. Bean nebo americké námořnictvo, a vede také své vlastní workshopy pro jednotlivce i organizace po celém světě. Je předsedou Společnosti Davida Allena a má více než pětatřicetiletou praxi manažerského konzultanta a kouče. O jeho práci píší periodika jako Fast Company, Fortune, Los Angeles Times, New York Times, Wall Street Journal a mnoho jiných. Jeho kniha Mít vše hotovo byla kromě Spojených států vydána ve více než třiceti dalších zemích – včetně České republiky. Allen žije v nizozemském hlavním městě Amsterdamu.


# Více o knize

www.melvil.cz/kniha-mit-vse-hotovo-pro-teenagery

Sdílejte s hashtagem #GTDproteenagery

GÊNERO
Saúde, mente e corpo
LANÇADO
2019
6 de maio
IDIOMA
CS
Tcheco
TAMANHO
288
Páginas
EDITORA
Jan Melvil Publishing
VENDEDOR
Jan Melvil Publishing
TAMANHO
25,3
MB

Mais livros de David Allen