• R$ 37,90

Descrição da editora

>> „HLAVU MÁTE NA TO, ABY SE V NÍ NÁPADY RODILY, NE SKLADOVALY.“

– David Allen <<


# O knize


Jestli jste si mysleli, že metoda Mít vše hotovo (GTD) není pro vás, ale pro technologicky zdatné manažery, spletli jste se. Protože koho někdy nepřepadl pocit totálního zahlcení úkoly a požadavky? Péče o domácnost a rodinu, práce, škola, nevyřízené e-maily, nepořádek na stole, prošvihnuté termíny, zapomenuté nápady, únava, stres a boj s chaosem se týkají každého z nás.


Naštěstí má David Allen řešení. Díky této cvičebnici nejen rychle pochopíte jeho pětikrokový systém produktivity, ale rovnou jej do svého života zavedete. Naučíte se v klidu a s rozvahou třídit své e-maily, úkoly i dlouhodobé projekty a také bez výčitek odložit to, čemu se věnovat nechcete. Co bude výsledkem? Čistá hlava, ve které je konečně opět prostor pro vaše jedinečné nápady. A až vás napadnou, hned budete vědět, kam je uložit a jaký bude další krok k jejich realizaci.


V této cvičebnici, určené začátečníkům i pokročilým, najdete:

- Test, podle kterého zjistíte, kde jsou slabá místa vaší produktivity a sebeorganizace.

- Všechny principy metody Mít vše hotovo a prostor pro vlastní poznámky k jejich osvojení.

- Cvičení, se kterými si postupy snadno natrénujete.

- Návod, jak vytřídit nejen elektronickou komunikaci, ale i tištěné dokumenty tak, abyste vše potřebné našli do jediné minuty.

- Konečně cestu, jak zvládnout práci i život bez stresu.


# O autorech


David Allen je považován za jednu z nejvlivnějších světových osobností v oblasti osobní produktivity. Jeho první kniha o metodě Mít vše hotovo byla přeložena do více než třiceti jazyků a systém dnes používají miliony lidí po celém světě. Stále přednáší a konzultuje. Žije v Amsterodamu.


Brandon Hall je zakladatelem Brandon Hall Group, analytické a výzkumné firmy zaměřené na organizaci práce a zlepšení pracovního prostředí. Působí jako poradce pro řadu světových společností, vedle toho píše a přednáší.


# Více o knize:

melvil.cz/mit-vse-hotovo-v-praxi

GÊNERO
Saúde, mente e corpo
LANÇADO
2021
21 de janeiro
IDIOMA
CS
Tcheco
TAMANHO
224
Páginas
EDITORA
Jan Melvil Publishing
VENDEDOR
Jan Melvil Publishing
TAMANHO
8,8
MB

Mais livros de David Allen