Армія Зла (Armiya Zla) Ukrainian edition

Концепція (The Conception) Ukrainian edition, no. 5

Publisher Description

Я не намагаюся бути повчальним. Я не претендую на образ філософа, що пізнав істину, я шукаю її разом з вами. Я уникаю "нести істину". Усі, хто заявляють про це, зазвичай несуть протилежне. Я не прагну "віщати", щоб мене "почули". Я лише міркую про життя, як Ви і як будь-яка інша людина. Я не – Учитель, а такий же учень, як усі. Будь-яке прагнення до місіонерства вважаю спокусою, що відводить убік. Я живу у своїх книгах, як будь-яка людина живе у своїй улюбленій справі. Якщо мої міркування будуть комусь цікаві, я буду дуже радий. А якщо вони допоможуть в житті хоч би одній людині, я буду дійсно щасливий!

Комусь може здатися, що я непослідовний і непереконливий. А я й не прагну когось переконувати! Переконувати – означає нав'язувати свою думку і примушувати в неї вірити, а це неприпустимо. Показну послідовність я розглядаю як штучне обмеження, властиве вузькому сприйняттю. Треба довіряти собі і своєму розуму. Як би ми не говорили про істину, вона від цього не зміниться. Говорячи по-різному, ми лише підходимо до неї з різних боків. Так само, як Ви, я сміюся і радію. Так само, як усі, я сумую коли зустрічаю недосконалість і розумію, що не можу змінити її. Мої книги – різні, як те, про що я думаю. Так само як світ, що дає нам поживу для роздумів.

Я не люблю псевдопафосу та недоречного пієтету. Я вважаю це ознакою не розуму, але омани. Я не можу терпіти вузьколобої вченості, що заважає нормально дивитися на світ і бачити очевидне. Я не знаю таких речей, про які не можна говорити просто і з посмішкою. Якщо хочете – все це і є моє творче кредо. Чим більше відкривається нашому розуму, тим простіше і ясніше можна це виразити. Істинність в простоті. Істина страшна тільки для тих, хто страшиться її. Для решти вона проста і зрозуміла.

Говорячи високо, я не позую, а говорю так для тих, хто інакше мене не зрозуміє.

Будь-яка думка наповнюється відповідною енергією – високою або низькою. Ця енергія сама підбирає потрібні їй слова, звертаючись до високого або низького стилю, а найчастіше – витаючи десь в середині між ними. Ця сама середина і характеризує рівень розвитку людини.

Підвищуватимемо цю середину? Якщо так, тоді – в путь!

Щиро ваш,
Ілля Светозаров

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2014
March 21
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
177
Pages
PUBLISHER
Илья Светозаров
SELLER
Draft2Digital, LLC
SIZE
223
KB

More Books by Илья Светозаров

2014
2014
2014
2014
2014
2014