پایه‌های سیر کمال روحی انسا‪ن‬

راهنمای عملی

    • 4.7 • 51 Ratings
    • $12.99
    • $12.99

Publisher Description

استاد همیشه بیان می‌داشت: « این راه … راه حرف نیست، راه عمل است و فقط با عمل باید پیشرفت کرد. »
کتاب راهنمای عملی، از مجموعه‌ی پنج‌جلدی « پایه‌های سیر کمال روحی انسان »، راهکاری است عملی برای عملِ این‌ویو به سیر کمالِ روحی انسان که استاد الهی آن را « طب جدید روح » نامیده.
هدف از نگارش این کتاب و کتاب‌های همراه‌اش، علاوه بر ارائه‌ی راهکار عملی (این‌ویو) برای سیر کمال روحی انسان، پاسخ به پرسش‌های همیشگی او از مبدأ و غایت خود است: واقعاً کی هستم؟ از کجا می‌آیم؟ معنیِ زندگی چیست؟ آیا پس از این دنیا دنیایِ دیگری هست؟ اگر هست، در آن چه وضعی خواهم داشت؟ و… . دکتر بهرام الهی این پرسش‌ها را از آنجا ناشی می‌داند که اکثرِ قریب به اتفاقِ ما انسان‌ها در حالت از خود بی‌خبری معنوی به سر می‌بریم، و به خصوص، نمی‌دانیم وظیفه‌مان در این دنیا چیست؟ او بر آن است به علتِ عقل و اختیارمان، تا در این دنیا زندگی می‌کنیم تنها یک وظیفه‌ی اصلیِ معنوی داریم و آن این است که به طور جدی به انجامِ سیرکمالِ روحی‌مان بپردازیم تا مَقطعِ پایه‌ی آن را در همین جا بگذرانیم. این مقطع مبتنی است بر تصحیحِ ایمان، رشدِ عقل سلیم به اندازه‌ی کافی و تکمیل انسانیت در خود.
دکتر بهرام الهی فارغ‌التحصیل دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه مونپولیه در فرانسه و استاد ممتاز و بازنشسته‌ی دانشگاه تهران است. او علاوه بر طبابت، سال‌ها به کار تحقیق و تدریس اشتغال داشته و چند کتابِ پزشکیِ مرجع نیز تألیف و منتشر کرده است. او دارای همسر و چهار فرزند است و هم اکنون در فرانسه زندگی می‌کند. چند دهه است که به تحقیقات دامنه‌داری در مشی اخلاقی و معنوی پدرش، استاد الهی (۱۲۷۴- ۱۳۵۳ شمسی) مشغول است. از آخرین تألیفات او می‌توان به کتاب راه کمال (۲۰۱۸) اشاره کرد.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2019
December 28
LANGUAGE
FA
Persian
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
نشر پنج
SELLER
Vision Books Inc.
SIZE
4.6
MB

Customer Reviews

PPT316 ,

مجموعه حقایق زندگی و زندگانی

پاسخ بسیاری از سوال‌های اصلی و کلیدی بشر امروزه در این کتاب نهفتست. در کنار مسائل تئوری به توضیح شفاف و ساده راه‌حل‌های عملی نیز پرداخته شده است.
کسانی‌که که تشنه‌اند، به کمک این مجموعه از مصالب کمی از تشنگی‌شان رفع می‌شود.

pouyanem ,

Excellent Book!

Every line in this book deserves hours of reflection and years of practice!

More Books by بهرام الهی

2018
2018
2018
2018

Customers Also Bought

2018
2018
2018
2018
2018
2018