• $9.99

Publisher Description

Najjaśniejszy blask zawsze rzuca najgłębszy cień.


Tam, gdzie nie sięga światło Łaski Pańskiej, rozciągają się jałowe pustkowia spowitego w wieczną, zimną noc Rewersu. Zatrzymana w pół obrotu Ziemia zastygła w terminalnym pacie pomiędzy siłami Dobra i Zła.


Wraz z Ezekielem Siódmym odważ się wejść tam, gdzie obawiają się stąpać nawet Aniołowie. Znajdź w sobie siłę, by spojrzeć w twarz temu, co od zawsze czaiło się pod twoim łóżkiem.


Apokalipsa, owszem, nie udała się – co do tego nikt nie ma wątpliwości.


Teraz okazuje się, jak kolosalne były rozmiary zaniedbań.


Komornik”, jak wszystkie książki Gołkowskiego, jest piekielnie ciekawy. Tak bardzo, że do ostatniej strony dociera się z żałosnym skowytem „Jak to?! Już koniec?!”(…) Podsumowując - oto książka z gatunku „must-have” dla każdego miłośnika fantasy i postapo.


paradoks.net.pl


Komornik to bezpretensjonalna, lecz nieodmóżdżająca makabreska, która często przywołuje uśmiech, a czasami zimny dreszcz. Warto przeczytać i poczekać na kolejne tomy.


gram.pl


Naprawdę dawno nie czytałem książki, która pozytywnie zaskakuje pomysłem na uniwersum oraz obrazem głównego bohatera. Autor z pewnością wnosi na nasz rynek bardzo dużo świeżości pisząc niezwykle ciekawie, barwnie i jeśli trzeba - brutalnie. 


Kochamksiązki.pl

GENRE
Sci-Fi & Fantasy
RELEASED
2017
May 10
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
488
Pages
PUBLISHER
Fabryka Słów
SELLER
Fabryka Slow sp. z o. o.
SIZE
4.6
MB

More Books by Michał Gołkowski