• $3.99

Publisher Description

Poradnik do gry Layers of Fear 2 oferuje kompletny i bardzo rozbudowany opis przejścia produkcji studia Bloober Team. W solucji opisaliśmy wszystkich pięć aktów, których przejście jest wymagane do ukończenia gry. Nasz opis przejścia informuje o rozwiązaniach zagadek środowiskowych, interaktywnych przedmiotach nadających się do podnoszenia, a także o wyborach, które prowadzą do kilku różnych zakończeń. Wszystkie trudne momenty gry posiadają bardzo dokładne opisy i dodatkowo wzbogacone zostały wysokiej jakości obrazkami.

Zagadki Layers of Fear 2 dokładniej opisaliśmy również w osobnym rozdziale naszego poradnika. Rozdział ten powinien być pomocny jeśli szukasz jedynie rozwiązania jakiejś konkretnej zagadki i nie chcesz psuć sobie zabawy czytając cały opis przejścia. Z opisu każdej dużej zagadki dowiesz się gdzie ona się znajduje i jakie czynności należy wykonać żeby ją zaliczyć. Nasz poradnik uzupełnia rozdział o osiągnięciach. Poradnik trofeowy zestawia wszystkie dostępne trofea i podpowiada jak można każde z nich odblokować.

Layers of Fear 2 jest kontynuacją popularnego horroru z 2016 roku. To przygodówka fpp z elementami gry akcji, w której zajmujemy się badaniem kolejnych lokacji, rozwiązywaniem zagadek, kolekcjonowaniem przedmiotów i unikaniem potencjalnych zagrożeń. Akcja drugiej części rozgrywa się na pokładzie płynącego statku, przy czym tak samo jak w jedynce w trakcie eksploracji okolicy jesteśmy świadkami wielu dezorientujących czy paranormalnych scen.

Layers of Fear 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

- Wszystkie zakończenia gry (Akt 5 - Forever)

- Prolog (Akt 1 - The Unmooring)

- Makieta statku i dalsza eksploracja (Akt 1 - The Unmooring)

- Drugi wybór (Akt 2 - The Hunt)

- Pierwszy wybór (Akt 1 - The Unmooring)

- Ucieczka i projektor (Akt 2 - The Hunt)

- Sceny ucieczki i maszynownia (Akt 2 - The Hunt)

- Końcowa część eksploracji i ucieczka (Akt 1 - The Unmooring)

- Obszar z maszynami i zegarem (Akt 2 - The Hunt)

- Zagadka z kłódką (Akt 1 - The Unmooring)

GENRE
Arts & Entertainment
RELEASED
2019
June 7
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
221
Pages
PUBLISHER
GRY-Online S.A.
SELLER
gamepressure.com
SIZE
17.4
MB

More Books by Jacek Halas & GRY-Online S.A.