• $4.99

Publisher Description

V knize NEBE KOUZEL (SÁGA ČARODĚJŮV PRSTEN – KNIHA DEVÁTÁ) se Thorgrin konečně opět stává sám sebou a musí se konečně, jednou pro vždy vypořádat se svým otcem. Přichází epická bitva mezi dvěma titány. Rafi využije svoji moc k vyvolání armády nemrtvých. Meč Osudu je zničen a osud Prstenu balancuje nad propastí. Argon a Alistair budou muset svými magickými silami pomoct Gwendolyniným statečným válečníkům. I přes jejich pomoc může být ale vše ztraceno, pokud se nevrátí Mycoples i s jejím novým společníkem, Ralibarem.


Zatímco osud Prstenu visí na vlásku, snaží se Luanda stále zvítězit nad svým věznitelem, Romulem. Mezitím se Reece s pomocí Selese pokouší vyvést svoje muže zpět z Kaňonu. Jejich láska se prohlubuje, ale s návratem Reecovy staré lásky, jeho sestřenice, vzniká milostný trojúhelník tragické lásky a nepochopení. Když je Impérium konečně vyhnáno z Prstenu a Gwendolyn má možnost se osobně pomstít McCloudovi, je to důvod k oslavě. Jako nová královna Prstenu využije Gwen svoji moc ke sjednocení MacGilů a McCloudů. Poprvé v historii tak započne epická obnova zničené země, její armády a Legie. Králův Dvůr pomalu, kousek po kousku, znovu ožívá. Jeho osudem je stát se mnohem slavnějším městem, než o jakém kdy její otec snil. V průběhu událostí také konečně dosáhne spravedlnost i na Garetha.


Také Tirus musí být pohnán k odpovědnosti a Gwen se bude muset rozhodnout, jakým vládcem bude. Vzniká roztržka mezi Tirovými syny, kteří nevidí vše úplně stejně. Když Gwen přijme pozvání na Horní ostrovy a snaží se znovu sjednotit rod MacGilů, opět vypuká boj o moc. Erec je povolán zpět ke svým lidem na Jižní ostrovy, kde sleduje smrt svého otce. Doprovází ho Alistair, se kterou chystají svatbu. Thorgrin a Gwendolyn možná také čekají přípravy svatby.


Thor se sblíží se svojí sestrou a když se události v Prstenu poněkud uklidní, zjistí, že ho čeká zatím největší výprava: najít jeho záhadnou matku ve vzdálené zemi a zjistit, kým vlastně skutečně je. Chystá se množství svateb, vrací se jaro, Králův Dvůr získává novou podobu, konají se oslavy a zdá se, že se do Prstenu vrátil mír. Nebezpečí ale číhá na těch nejméně očekávatelných místech a to nejhorší naše hrdiny ještě nepostihlo.


Se sofistikovaným budováním světa a vykreslením postav je NEBE KOUZEL epickým příběhem o přátelích a milencích, o soupeřích i nápadnících, o rytířích a dracích, o intrikách a politických machinacích, o vyzrávání, o zlomených srdcích, o klamu, ambicích a zradě. Je to příběh o cti a odvaze, osudu a předurčení, o čarodějnictví. Je to fantasy, která nás přenese do světa, na který nikdy nezapomeneme. Do světa, který zaujme člověka každého věku i pohlaví.


Knihy číslo deset až sedmnáct ze série jsou také k dispozici!

GENRE
Young Adult
RELEASED
2016
January 24
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Morgan Rice
SELLER
Lukeman Literary Management
SIZE
2.1
MB

More Books by Morgan Rice

Other Books in This Series