• $13.99

Publisher Description

>> Nezáleží na tom, jak tvrdě pracujete.

Přestaňte kontrolovat podřízené.

Vždy říkejte, co si o druhých myslíte.

A nikdy, nikdy se nesnažte zalíbit šéfovi. <<


# O knize

Firemní kultura Netflixu se na první pohled zdá příliš radikální na to, aby v reálném světě mohla fungovat. Jenže Netflix se díky ní dokázal proměnit z půjčovny DVD ve streamovací velmoc se 195 miliony zákazníků, která produkuje oscarové snímky.


Netflix představuje jeden z největších byznysových úspěchů historie. Jeho nevídaná firemní pravidla však nepřišla až se slávou a miliardovými tržbami. Naopak, například pravidlo „plaťte nejlépe na trhu“ Netflix zavedl během finanční krize, kdy mu hrozil krach. Tehdy jeho CEO Reed Hastings pochopil, že jeden drahý, špičkový zaměstnanec nahradí několik průměrných, a ušetří tak náklady.


Tato manažerská příručka pro 21. století ukazuje novou cestu, jak vést firmu v rychle se měnícím světě. Každý, kdo nechce dopadnout jako Kodak nebo Nokia a kdo usiluje o vysokou produktivitu či inovativnost, v ní najde jasný a konkrétní návod, jak toho docílit.


>> „Kniha Pravidlo žádných pravidel ukazuje, že současné usilování o svobodu i odpovědnost není jen možné, nýbrž dokonce nutné. A to nejen v Silicon Valley.“

– The New York Times <<


# O autorech

REED HASTINGS (* 1960) je spoluzakladatel a co-CEO Netflixu, filantrop v oblasti vzdělávání. Než začal podnikat, působil jako učitel Mírových sborů v Africe.


ERIN MEYEROVÁ (* 1971) je expertka na firemní kulturu. V roce 2019 byla už podruhé označena v žebříčku Thinkers50 za jednu z nejvlivnějších byznysových myslitelek světa.


# Více o knize:
melvil.cz/zadna-pravidla

Sdílejte s hashtagem #norules

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2020
November 30
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
312
Pages
PUBLISHER
Jan Melvil Publishing
SELLER
Jan Melvil Publishing
SIZE
11.6
MB

More Books by Reed Hastings & Erin Meyerová