• $14.99

Publisher Description

No Manhetenas ekskluzīvā rajona līdz pat piepilsētai, ko dēvē par Vilidžu, kopā ar draudzenēm Sasiju, Kitiju, Kvīniju, Tildu Tiu, Merilinu un Kendaisu mums tiek dota iespēja piedalīties dažnedažādos piedzīvojumos, kuģojot pa pusmūža randiņu un attiecību jūru.

Asredzīgi un ar humoru Kendaisa Bušnela raksta par mūsdienu attiecību ainavu un tipāžiem, kas tajā mīt. Par to, kā gados vecākas, saprātīgas sievietes piepeši kļūst par jaunu vīriešu mīlas un iekāres objektu, par “Monas Lisas”– vagīnu atjaunojošās lāzerprocedūras, kuru tik bieži iesaka pusmūža vecuma sievietēm, – brīnumaino efektu un par to, ar ko jārēķinās, ejot uz Tinder randiņiem, kad esi piecdesmitgadīga šķirtene.

Smeļoties iedvesmu personiskajā pieredzē, Bušnela savijusi atjautīgu un satīriski mundru stāstu par mīlestības un dzīves mestajiem līkločiem – laulību un bērniem, šķiršanos un smagiem zaudējumiem, kā arī mūždien klātesošo spiedienu, kas sievietēm liek tikt ar visu galā, vienlaikus nezaudējot spirgtumu un jaunību.

Kendaisa Bušnela (dz. 1958) ir amerikāņu rakstniece, žurnāliste un televīzijas producente. Viņas sarakstītie romāni kļuvuši par bestselleriem visā pasaulē, un pēc to motīviem ir uzņemtas gan filmas, gan TV seriāli.

Divdesmit gadus pēc kulta grāmatas “Sekss un lielpilsēta” fenomenālajiem panākumiem Kendaisa Bušnela ir uzrakstījusi turpinājumu par seksa un randiņu plusiem un mīnusiem, kad ir jau pāri piecdesmit...

No angļu valodas tulkojusi Maija Opse.

GENRE
Romance
RELEASED
2020
November 11
LANGUAGE
LV
Latvian
LENGTH
272
Pages
PUBLISHER
Zvaigzne ABC
SELLER
APGADS ZVAIGZNE ABC SIA
SIZE
1.2
MB