• $11.99

Publisher Description

„NIE MA PRAWDZIWYCH SOJUSZNIKÓW, USTALONYCH WROGÓW ANI OKREŚLONEGO POLA WALKI”.


POTĘŻNA DAWKA MILITARNEJ SF I CYBERPUNKU W TRZECIM TOMIE TRYLOGII „CZERWIEŃ”


Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów.


Były porucznik James Shelley trafia do tajnego oddziału, którego członkowie oddani są dwóm sprawom: ocaleniu Ziemi przed zagładą oraz Czerwieni. Shelley przez niemal dwa lata działał wśród żołnierzy, którzy są tak samo wspomagani jak on, i uważa, że nauczył się współpracować z tajemniczą sztuczną inteligencją. Korporacje, rządy i terroryści próbują zdobyć kontrolę nad Czerwienią, której coraz bardziej nieobliczalne postępowanie grozi globalną konfrontacją.


W ostatnim tomie trylogii „Czerwień” Shelley musi wybrać, komu – lub czemu – może zaufać, starając się jednocześnie powstrzymać eskalację konfliktu, który grozi zagładą bliskich mu osób i pogrążeniem świata w chaosie.


Trylogia „Czerwień” – która jest tak refleksją na temat narodzin sztucznej inteligencji, jak i dynamicznym politycznym thrillerem – jest najlepszym dokonaniem współczesnej militarnej SF. Barnes and Noble Sci-Fi & Fantasy Blog


Trylogię „Czerwień” można postawić na jednej półce z Wieczną wojną Haldemana . „Locus”


Mroczna, inteligentna i cyniczna militarna SF. Stefan Raets, Tor.com


Porywająca wycieczka w zakamarki ludzkich i technologicznych tajemnic wojen przyszłości. August Cole, The Art of Future Warfare

GENRE
Sci-Fi & Fantasy
RELEASED
2017
July 19
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
480
Pages
PUBLISHER
Rebis
SELLER
Marek Dobrowolski
SIZE
1.1
MB

More Books by Linda Nagata