Нетерпіння серця Нетерпіння серця

Нетерпіння серц‪я‬

    • CHF 3.00
    • CHF 3.00

Beschreibung des Verlags

Стефан Цвейг (1881–1942) – найпопулярніший австрійський письменник, автор новел, романів і белетристичних біографій. Їх екранізували генії кіно, на них виросли покоління читачів. Секрет його творів простий: Цвейг відкриває таємниці людського серця, блискуче передає найтонші порухи душі, розповідає про незвичайно сильні почуття, що штовхають героїв на подвиги і злочини, про божевільні пристрасті, гордість і здатність до самопожертви… Драматичні долі героїв, любов і ненависть на межі життя й смерті, глибокі душевні депресії майстерно описані автором, що й сьогодні робить його твори актуальними.

Є миті у житті, що їх по праву можна назвати доленосними, коли якась дія, навіть мимохіть мовлене слово можуть круто змінити долю людини. Саме про це роман Стефана Цвейга «Нетерпіння серця» – про загострене почуття самотності, обдурену довіру, про нетерпіння серця, що не дочекалося щасливого повороту долі. Це історія про кохання паралізованої Едіт, дочки магната з провінційного угорського містечка, до молодого лейтенанта, який спочатку, жаліючи дівчину, зі співчуття вдає, що відповідає на її кохання, а потім тікає. Авторові вдалося показати, наскільки беззахисне людське серце, на які відчайдушні вчинки штовхає воно людину.

GENRE
Belletristik und Literatur
ERSCHIENEN
1939
1. Januar
SPRACHE
UK
Ukrainisch
UMFANG
439
Seiten
VERLAG
LitRes
GRÖSSE
1.4
 MB

Mehr Bücher von Стефан Цвейг & А. Савченко

Нетерпение сердца Нетерпение сердца
2013
Немецкий со Стефаном Цвейгом. Жгучая тайна / Stefan Zweig. Brennendes Geheimnis Немецкий со Стефаном Цвейгом. Жгучая тайна / Stefan Zweig. Brennendes Geheimnis
2018
Лист незнайомої (збірник) Лист незнайомої (збірник)
2015
Амок Амок
2017
Собрание сочинений. Стефан Цвейг Собрание сочинений. Стефан Цвейг
1980
Двадцать четыре часа из жизни женщины Двадцать четыре часа из жизни женщины
1980