Dash Diyet - Metabolizmanızı Uyandırın, Hipertansiyonu Azaltın ve Tekrar Forma Girerek Kilo Verin. 21 Günlük Diyet Planı‪.‬

    • CHF 5.00
    • CHF 5.00

Beschreibung des Verlags

Dash diyetinin ne olduğunu, nasıl işlediğini ve günlük hayatınızda nasıl kendi yararınıza kullanabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?
Bu kitapta, hangi gıdalara öncelik vereceğinizi, ciddi kesintilerden kaçınacağınızı ve tat ve lezzetten ödün vermeden sodyum içeriğini nasıl azaltacağınızı öğreneceksiniz.
Tariflerinizde düşük kalorili, yüksek su ve lif içeriğini koruyabilmeniz için hangi gıdaları eleyeceğinizi ve neleri daha fazla tüketeceğinizi öğreneceksiniz.
Bu rehberi okuyarak nasıl kilo vereceğinize, tansiyonunuzu nasıl düşüreceğinize ve nihayet sağlığınızı nasıl iyileştireceğinize dair tüm sırları öğreneceksiniz!
Dash Diyeti, hızlı düzeltmeler yerine bir beslenme yaşam tarzı değişikliği önerir. Özellikle meyve, az yağlı süt ürünleri, yağsız et, sebze ve tam tahıllar olmak üzere çok çeşitli besin açısından yoğun gıdaların tüketilmesini teşvik eder. Diyetin bir diğer önemli bileşeni de sodyum alımının azaltılmasıdır.
Kitapta 21 günlük ayrıntılı bir beslenme planı bulacaksınız, sadece bu plana uyun ve dash diyetinin sağlığınız üzerindeki tüm yararlı etkilerini hissedin.

GENRE
Gesundheit, Körper und Geist
ERSCHIENEN
2022
27. Juli
SPRACHE
TR
Türkisch
UMFANG
89
Seiten
VERLAG
MURILO CASTRO ALVES
GRÖSSE
391.3
 kB

Mehr Bücher von MURILO CASTRO ALVES

2022
2022
2022
2022
2022
2022