Djevelens yngel Djevelens yngel
    • CHF 26.00

Beschreibung des Verlags

Ni år gamle Eivind blir kidnappet av en kvinne midt i Sandefjord sentrum, samme dag som 17 år gamle Tobias forsvinner under en sykkeltur i Kodal.


Politiførstebetjent Håkon Haakonsen fokuserer først og fremst på Eivinds forsvinning. Hvem vil kidnappe en ni år gammel gutt? Da han etter hvert får mistanke om at kidnapperen er guttens


halvsøster, Mari, som forsvant for mange år siden, blir det enda mer uforståelig. Hvorfor har hun kommet tilbake og tatt med seg lillebroren sin?


Da sykkelen til Tobias blir funnet, skjønner Håkon at heller ikke Tobias har forsvunnet frivillig. Noe har skjedd ham, men det finnes ingen spor. Midt i kaoset får Håkon også en drapssak i hendene. Har de tre sakene noen sammenheng?


Dette er den siste boka i Kodal-trilogien. Hver bok kan lese frittstående, men vi møter de samme menneskene i ulike roller gjennom bøkene. Og i denne siste dras trådene tilbake til Mari, som forsvant i Lille Linerle.

GENRE
Krimis und Thriller
ERSCHIENEN
2020
27. Februar
SPRACHE
NB
Bokmål
UMFANG
400
Seiten
VERLAG
Capitana forlag as
GRÖSSE
1.8
 MB
Døden ved Verdens Ende Døden ved Verdens Ende
2013
Onkel Edward Onkel Edward
2025
Samiras død Samiras død
2024
Elskede Emilie Elskede Emilie
2023
Little Wagtail Little Wagtail
2022
Grønnøyd monser Grønnøyd monser
2022
Lysningen Lysningen
2020
Galgens bok Galgens bok
2021
De tause De tause
2021
Offermakeren Offermakeren
2022
Dødsriket Dødsriket
2023
Farlige forhold Farlige forhold
2024
Elskede Emilie Elskede Emilie
2023
Lille Linerle Lille Linerle
2019
Stella Polaris Stella Polaris
2019