• CHF 3.50

Beschreibung des Verlags

Nieoficjalny poradnik do No Man's Sky stanowi kompletny przewodnik po tej olbrzymiej grze nastawionej na nieograniczoną eksplorację kosmosu. Informacje zawarte w niniejszym poradniku powinny okazać się bardzo pomocne w zwiedzaniu kosmosu i dotarciu do centrum wszechświata, czyli zakończeniu głównego celu fabularnego produkcji. Początkowe strony poradnika zawierają między innymi szereg przydatnych porad i informacje o tym jak opuścić pierwszą planetę czy nazwać odkryte przez siebie obiekty.

No Man's Sky to nowa produkcja niewielkiego zespołu Hello Games stworzonego przez branżowych weteranów. Produkcja pozwala na nieograniczoną eksplorację gigantycznego wszechświata składającego się z trylionów planet. Gracz może zwiedzać ciała niebieskie różniące się panującą na nich atmosferą, katalogować żyjące tam formy życia, walczyć z tajemniczymi Strażnikami, odkrywać sekrety pradawnej cywilizacji, handlować i podróżować w celu dotarcia do centrum wszechświata. Rozmiar produkcji sprawia, że jest to tytuł, który może zapewnić wręcz nieskończoną ilość rozgrywki i jedynym ograniczeniem jest tu chęć eksploracji gracza.

Poradnik do gry No Man's Sky objaśnia mechanikę i tajniki gry. W opracowaniu poruszono kwestie takie jak eksploracja, tworzenie przedmiotów, prowadzenie walk czy handlu. Nie zabrakło również licznych porad i wskazówek.

No Man's Sky - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 

- Jak rozpocząć grę? (Podstawowe informacje)

- Cenne porady (Podstawowe informacje)

- Jak opuścić pierwszą planetę? (Podstawowe informacje)

- Jak nazwać odkrytą planetę, system bądź gatunek? (Podstawowe informacje)

- Atlaspass w1 (Ścieżka Atlasa)

- Wprowadzenie (Ścieżka Atlasa)

- Jak opuścić pierwszy system (Podstawowe informacje)

- Galaktyka (Eksploracja)

- System (Eksploracja)

- Planeta (Eksploracja)

GENRE
Kultur und Unterhaltung
ERSCHIENEN
2016
26. August
SPRACHE
PL
Polnisch
UMFANG
54
Seiten
VERLAG
GRY-Online S.A.
GRÖSSE
4.9
 MB

Mehr Bücher von Michal Grygorcewicz, GRY-Online S.A. & Piotr Kulka