• CHF 8.00

Beschreibung des Verlags

Táto publikácia obsahuje preklad knihy Roháčkova slovenská Biblia (1936) and Türkçe İncil (1878) parallel. Zahŕňa 174 028 odkazov a ponúka 2 časti Biblie. Zahŕňa Roháčkova Biblia 1936 and Türkçe İncil 1878, formátovaný v prijateľnom čítacom a navigačnom formáte, alebo v krátkom navigačnom formáte. Tu nájdete každý verš vytlačený v paralelnom slo-tur poradí. Obsahuje úplnú, samostatnú a neparalelnú, kópiu Roháčkova Biblia 1936 and Türkçe İncil 1878, so zabudovanou funkciou text-to-speech (tts), prevod textu na reč, takže vaše zariadenie vám prečíta Bibliu nahlas.

Ako vo všeobecnosti funguje navigácia Biblie?:

Každý Zákon má zoznam svojich kníh. TTS formát zahŕňa zoznam kníh a kapitol, ktorý nasleduje po knižnom inexe. Zákony odkazujú navzájom na seba v knižnom inexe. Každá kniha obsahuje odkaz na Zákon, ku ktorému patrí. Každá kniha obsahuje odkaz na predchádzajúcu či nasledujúcu knihu. Každá kniha obsahuje odkaz na zoznam svojich kapitol. Každá kapitola obsahuje odkaz na knihu, ku ktorej patrí. Každá kapitola obsahuje odkaz na predchádzajúcu či nasledujúcu kapitolu. Každá kapitola obsahuje odkaz na zoznam svojich veršov. Každá kapitola vo formáte TTS odkazuje na tú istú kapitolu v Navi-formáte. Každý verš má pridelený očíslovaný odkaz na príslušnú kapitolu. Každý verš začína na novom riadku kvôli lepšej čitateľnosti. V TTS formáte čísla veršov nie sú viditeľné. Akýkoľvek odkaz v zozname vás prenesie na miesto jeho výskytu. Vstavaná tabuľka obsahu odkazuje na všetky knihy vo všetkých formátoch.

Veríme, že sme vytvorili jednu z najlepších navigácií, ak nie najlepšiu, akú nájdete v elektronických knihách tohto charakteru! Prináša akýkoľvek verš na špičky vašich prstov a je perfektná pre rýchle vyhľadávanie. Kombinácia slovníkov Roháčkova Biblia 1936 and Türkçe İncil 1878 s navigáciou robí túto elektronickú knihu jedinečnou.

Všimnite si, že podpora pre Text-To-Speech (TTS), prevod textu na reč, sa líši od zariadenia k zariadeniu. Niektoré zariadenia ho nepodporujú. Iné podporujú iba jeden jazyk a ďalšie mnoho jazykov. V tejto knihe jazyk použitý pre TTS je Slovak.

GENRE
Religion und Spiritualität
ERSCHIENEN
2018
17. März
SPRACHE
SK
Slowakisch
UMFANG
13,586
Seiten
VERLAG
TruthBeTold Ministry
GRÖSSE
26.6
 MB

Mehr Bücher von TruthBeTold Ministry

Andere Bücher in dieser Reihe