• CHF 8.00

Beschreibung des Verlags

Bu kitap yayını Turkish Bible (1878) (Eski Ahit ve Yeni Ahit) ve พระคัมภีร์ฉบับภาษาไทย (Eski Ahit ve Yeni Ahit) İncilini içerir. Kitapta 173,772 referans ve 2 farklı İncil versiyonu bulunur.Bu yaklaşık olarak Turkish Bible (1878) (TUR) kitabından 11 kat büyüktür.

Turkish Bible ve พระคัมภีร์ฉบับภาษาไทย kitabının ve Konuşma Yazıcı (TTS) teknolojisinin tüm kopyası da mevcuttur.

İncilin asıl navigasyonu nasıl çalışır:

Eski Ahit ve Yeni Ahit kitaplarının endeksleri vardır. Eski Ahit'in Yeni Ahid'e referansı vardır.Yeni Ahit Eski Ahid'e referansı vardır.Her kitabın ait olduğu Ahid'e referansı vardır. Her kitap önceki ve öteki kitap için referansı vardır. Her kitapta bölümlerine endeksi vardır. Her kitapta ait olduğu kitaba referansı vardır. Her bölümün önceki ve sonraki bölümler için referansı vardır. Her başlık kendi ayetlerinin endeksini içerir. Her ayedin numarası ve ait olduğu bölüme referansı vardır. Her ayet güzel okunması için yeni satırdan başlanır. Endeksteki herhangi referans Sizi adrese yönlendirir. Menü mevcut olan İncil versiyonlarına referansları vardır.

Biz sağlam işsevliğini istiyorduk ve istediğimize ulaştık. Kitap kolayca ve sezgisel ayarlanır ve herhangi İncil ayetini bir kaç buton basma uzaklığında içerir.

Turkish Bible ve พระคัมภีร์ฉบับภาษาไทย ve navigasyonu ile kombinasyonu bu elektronik kitabı benzersiz yapar. Navigasyonu benzersiz ve kısaca görüntüleme için tam şekilde uygundur. İncili ister okuyun, ister dinleyin, her ayedi bir iki tıklamada bulursunuz.

Konuşma Yazıcı (TTS) fonksiyonu cihazdan cihaza değişir. Bazı cihazlar bu fonksiyonu desteklememektedir. Bazıları sadece bir dil destekler, ötekileri birden fazla dil desteklemektedir. Kitabın anadili Türk.

Bu kitabı herhangi cihazlarda ve herhangi miktarda kullanabilirsiniz.

GENRE
Religion und Spiritualität
ERSCHIENEN
2017
5. September
SPRACHE
TR
Türkisch
UMFANG
13’868
Seiten
VERLAG
TruthBeTold Ministry
GRÖSSE
39.1
 MB

Mehr Bücher von TruthBeTold Ministry