Same piękne rzeczy

Wspomnienia

    • $8.500
    • $8.500

Descripción editorial

„To mógłby być scenariusz dreszczowca pełnego zwrotów akcji i dramatycznych wydarzeń z politycznym krajobrazem w tle. A widz miałby wątpliwości, czy to, co ogląda, jest oparte na faktach. Tymczasem ten thriller wydarzył się naprawdę. Bohater opowieści i zarazem jej narrator – Hunter Biden, syn prezydenta USA, to człowiek, który w dzieciństwie stracił matkę i siostrę, a jako dorosły towarzyszył umieraniu brata. I krok po kroku pogrążał się w świecie alkoholu i kokainy. […] Jak to możliwe, że udało mu się pokonać traumę utrat, samotność, narkomanię? Jak to możliwe, że odzyskał siebie samego? Odpowiedź, nieskażoną naiwnością, znajdziemy w tej książce. Hunter Biden może z podniesionym czołem i szczerością budzącą najwyższy szacunek świadczyć o tym, że na tym świecie są też «piękne rzeczy». I że te piękne rzeczy mają moc niezwykłą ” – Bogdan de Barbaro

„POCHODZĘ Z RODZINY UFORMOWANEJ PRZEZ TRAGEDIE I SPAJANEJ NADZWYCZAJNĄ, NIEROZERWALNĄ WIĘZIĄ MIŁOŚCI” 


HUNTER BIDEN, syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, w swoich głęboko poruszających wspomnieniach o uzależnieniu, stracie i przetrwaniu.


Kiedy miał dwa lata, Hunter Biden został ciężko ranny w wypadku samochodowym, w którym zginęła jego matka i młodsza siostra. W 2015 r. stracił swojego ukochanego starszego brata, Beau, który zmarł na raka mózgu w wieku 46 lat. 

Przez cały okres administracji Trumpa Hunter Biden był obiektem nieustannych ataków i obelg ze strony prezydenta i jego popleczników. Trudności te spotęgował rozpad jego małżeństwa oraz wieloletnia walka z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

W książce „Same piękne rzeczy” Hunter opowiada o swoim uzależnieniu od substancji psychoaktywnych i trudnej drodze do trzeźwości.

Historia kończy się w miejscu, w którym Hunter znajduje się dzisiaj – będąc trzeźwym mężczyzną, mając własną rodzinę i ojca, który został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. A także będąc tym, który wreszcie potrafi docenić piękne rzeczy w życiu.

GÉNERO
Biografías y memorias
PUBLICADO
2021
19 de mayo
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
218
Páginas
EDITORIAL
AGORA S.A.
VENTAS
Agora S.A.
TAMAÑO
1.8
MB

Más libros de Hunter Biden

2021
2021
2021
2021
2021