Skarbiec cudów w życiu przyjaciół Skarbiec cudów w życiu przyjaciół

Skarbiec cudów w życiu przyjació‪ł‬

    • $3.900
    • $3.900

Descripción editorial

W tej chwytającej za serce książce, strona po stronie przedstawione są historie dające dowód na istnienie cudownej mocy przyjaźni w życiu zwyczajnych ludzi. Autorka, Karen Kingsbury, zebrała wzięte z życia historie ludzi, którzy są gotowi do poświęceń w imię prawdziwej przyjaźni — nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą.

Te podnoszące na duchu opowieści ukazują przyjaźń jako wypadkową radości, współczucia, zrozumienia i miłości. Dają nadzieję, że w momencie ciężkiej próby Bóg nie waha się posłac doświadczanej osobie wsparcia w postaci przyjaciela.

Co byśmy zrobili bez naszych przyjaciół? Kingsbury delikatnie przypomina nam o tym, że dobry przyjaciel jest wspaniałym darem. Czytałam wszystkie historie na przemian uśmiechając się i ocierając łzy.

Robin Jones Gunn, autorka cyklu powieści

Karen Kingsbury autorka bestsellerów na liście "New York Timesa", jej książki sprzedano już w ponad dwudziestu milionach egzemplarzy na całym świecie. Kilkanaście z jej powieści zajęło pierwsze miejsce w rankingach najlepiej sprzedających się książek, m.in. W Odcieniach błękitu (2012). Autorka mieszka w Tennessee wraz z mężem, mają córkę oraz pięciu synów )w tym trzech adoptowanych).

GÉNERO
Religión y espiritualidad
PUBLICADO
2021
21 de mayo
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
103
Páginas
EDITORIAL
Szaron
VENTAS
Wydawnictwo Otwarte
TAMAÑO
811.7
KB

Más libros de Karen Kingsbury

Forever My Little Boy Forever My Little Boy
2024
Forever My Little Girl Forever My Little Girl
2024
Christmas Miracles Christmas Miracles
2023
Being Baxters Being Baxters
2023
The Baxters The Baxters
2022
Adventure Awaits Adventure Awaits
2022