Spodrinot spoguli Spodrinot spoguli

Spodrinot spoguli

Kā dzīvot no garīgās sirds

    • $ 42.900,00
    • $ 42.900,00

Descripción editorial

Rāmdass tulkojumā no indiešu valodas nozīmē “dieva kalps”. Rāmdasa dzīve bija veltīta apziņas un mīlestības dziļumu pētīšanai. Dzīvē viņš to realizēja kā kalpošanu citiem. Grāmatā “Spodrinot spoguli” apkopota Rāmdasa mācība par dzīvošanu mūžīgajā tagadnē – šeit un tagad. Tā ir ceļvedis uz atklāsmi par to, kas mēs esam, kāpēc esam šeit un kā kļūt par beznosacījumu mīlestības nesējiem.


Lasītāji grāmatas lappusēs atradīs bagātīgu gudrības, humora, pamācošu stāstu un detalizētu norādījumu kopumu par Rāmdasa garīgo praksi:

• bhakti jogu – siržu atvēršanu beznosacījumu mīlestībai;

• dzīvošanas, novecošanas, miršanas un dzīves dabiskā plūduma ievērošanas praksi;

• karma jogu – paņēmienu, kā nesavtīga kalpošana var mūs būtiski pārveidot;

• darbu ar bailēm un ciešanām kā ceļu uz žēlastību un brīvību;

• konkrētus padomus lūgšanu skandēšanā, meditācijā un mantru atkārtošanā, kā arī

daudz ko citu.


Apgaismība var notikt spontāni. Taču visbiežāk notiek, ikdienas praksē spodrinot savas sirds spoguli. Aizslaukot pārejošo domu un emociju ilūzijas, iespējams ieraudzīt savas patiesās dabas plašo un mirdzošo ainavu.


Rāmdass (Ram Dass, 1931–2019) ir bijis psiholoģijas doktors un pasniedzējs Hārvardas universitātē, psihedēlisko vielu pionieris un kontrkultūru ikona, jogs, populārs lektors un dažādu labdarības fondu dibinātājs. Viņš ir daudzu pasaules popularitāti guvušu grāmatu autors. Vairāk informācijas vietnē ramdass.org

Ramešvars Dass (Rameshwar Das) ir rakstnieks un fotogrāfs, kopš 1969. gada sadarbojies ar Rāmdasu dažādos projektos un bijis vairāku viņa grāmatu līdzautors.

No angļu valodas tulkojusi Lauma T. Lapa.

GÉNERO
Salud, mente y cuerpo
PUBLICADO
2020
17 de diciembre
IDIOMA
LV
Letón
EXTENSIÓN
192
Páginas
EDITORIAL
Zvaigzne ABC
VENTAS
APGADS ZVAIGZNE ABC SIA
TAMAÑO
822.4
KB