• USD 1.99

Descripción de editorial

Оповідання, що увійшли до цієї збірки, недаремно вивчають у школі як видатні зразки світової літератури. Адже кожне із цих оповідань свого часу стало жанровим і стилістичним відкриттям у світовій літературі.

Збірка містить твори американських письменників Джека Лондона, Едґара Алана По та О. Генрі а також ірландського письменника Оскара Вайлда і англійського Герберта Велза.

В оповіданні "Жага до життя" випробування, які припали на долю головного героя, екстремально висвітлюють: що насправді є головним у житті, як воля і гідність людини переборюють виклики природи і найтяжчих обставин.

"Золотий жук" — історія пошуку скарбів, ключ до місцезнаходження яких було зашифровано. Оповідання відносять до ранніх форм жанру детектив і перших літературних творів де фігурує криптографія.

Оповідання "Останній листок" і "Дари волхвів" — пронизливі ліричні твори, в яких людяність і самопожертва долають життєві складнощі і навіть трагічні обставини.

"Зоряний хлопчик" — одна з перших в світі фантастичних історій про контакт з інопланетним розумом, в якому протиставлені вкрай раціоналістична, безсердечна цивілізація і цивілізація людська, емоційна.

"Чарівна крамниця" — новела, яка вважається початком жанру фентезі, розповідає про відвідини батьком та сином чарівної крамниці та отримані там незвичайні подарунки для Джипа. Твір вчить мріяти, бути чуйними, добрими і терплячими.

Зміст:

Джек Лондон. Жага до життя;

Едгар По. Золотий жук;

О. Генрі. Останній листок;

О. Генрі. Дари волхвів;

Оскар Вайлд. Зоряний хлопчик;

Герберт Велз. Чарівна крамниця.

GÉNERO
Ficción y literatura
PUBLICADO
2020
noviembre 29
LENGUAJE
RU
Ruso
EXTENSIÓN
163
Páginas
EDITORIAL
Strelbytskyy Multimedia Publishing
VENDEDOR
Bookwire GmbH
TAMAÑO
635.1
KB

Más libros de Jack London, Едгар По, О. Генрі, Оскар Вайлд & Герберт Велз