Nekonečná hra

Jak dosáhnout dlouhodobého úspěchu v podnikání

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Publisher Description

>> Od autora knihy Začněte s PROČ


„Nekonečnou hru jsem napsal pro všechny, kdo se nebojí změnit status quo a budovat realitu, která naplňuje naši hluboce zakořeněnou potřebu cítit se bezpečně a vytvářet hodnoty, jež nás přesahují.“

– Simon Sinek <<


# O knize

Autor bestsellerů Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední představuje metodu trvale úspěšného podnikání. V nekonečné hře není cílem porazit konkurenci, ale vybudovat nesmrtelnou firmu, již milují zaměstnanci, zákazníci i akcionáři. Ikonu, která bude prospěšná komunitám, v nichž působí, přežije změny i otřesy trhu a současně zůstane zisková.

Na existenčních dramatech řady společností vám Sinek přesvědčivě ukáže, že k vybudování takového podniku musíte následovat ušlechtilou vizi a mít odvahu z ní neslevit. Nadchne vás pro celistvější přístup k byznysu, díky němuž se krátkodobý růst nebo snaha stát se „jedničkou na trhu“ změní v zastaralé koncepty.


# V knize se mimo jiné dozvíte:


- Jak vybavit svou firmu pro účast v nekonečné hře.

- Že klíčovým předpokladem pro funkci lídra je nekonečné nastavení mysli a odvaha vést.

- Proč musí být vize nekonečné firmy v souladu nejen s cíli majitelů a akcionářů, ale také zaměstnanců, zákazníků a širší komunity.

- Že etický úpadek společnosti je důsledkem líného řízení.

- Proč nemá smysl srovnávat se s konkurentem, pokud nejde o důstojného rivala.


Byznys je hra, jejíž pravidla si nemůžeme zvolit. Můžeme si však vybrat, zda ji budeme hrát s konečným, nebo nekonečným nastavením mysli.


# O autorovi

Simon Sinek (* 1973) je konzultant, spisovatel a životní optimista, který chce měnit svět k lepšímu. Všechny jeho knihy se staly mezinárodními bestsellery a jeho první TED talk je třetí nejsledovanější přednáškou konference. Pomáhá lidem i organizacím s objevováním jejich PROČ, přispívá do řady médií, přednáší a školí pro Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres.


# Více o knize

https://melvil.cz/nekonecna-hra

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2021
16 June
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
224
Pages
PUBLISHER
Jan Melvil Publishing
SIZE
4.4
MB

More Books by Simon Sinek

2011
2019
2014
2022
2020
2020

Customers Also Bought

2021
2020
2021
2019
2020
2020