Думай і багаті‪й‬

    • 5.0 • 1 Rating
    • 29,00 Kč
    • 29,00 Kč

Publisher Description

Уже кілька поколінь людей вважають цю книгу однією з найбільш чудодійних у всьому світі.

У цій книзі Ви знайдете випробуваний на практиці план, як стати багатою людиною.

Вона розповість Вам про те, як діяти, і саме, як діяти негайно, як все життя йти вперед, влаштовувати своє щастя і примножувати багатство, тоді як інші не можуть навіть розпочати.

"Думай і багатій" — книга американського письменника, журналіста і психолога Наполеона Гілла розповідає не тільки про те, як стати багатим: водночас викладена в ній філософія може бути використана, щоб допомогти людям досягти успіху в усіх напрямках.

"Думай і багатій" давно стала стандартом мотиваційної літератури і отримала статус класичного підручника з самовдосконалення. Опанувавши цілком (і теоретично, і практично) цю важливу книгу, ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства і духовного благополучччя.

Книга є результатом більш ніж двадцяти років досліджень, заснованих на тісній співпраці автора з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті.

Гілл вивчив характеристики цих людей і розробив 13 "законів", здатних привести до успіху. У книзі стверджується, що бажання, віра і наполегливість можуть дозволити людині домогтися в житті великих результатів, якщо при цьому вдасться придушити негативні думки і зосередитися на довгострокових цілях.

Переклад українською Юлії Шматько.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2020
14 July
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
411
Pages
PUBLISHER
Strelbytskyy Multimedia Publishing
SIZE
1.1
MB

More Books by Наполеон Гілл & Юлія Шматько

2022
2022
2022
2023
2022
2022